Реферат Курсовая Конспект
Порядок виконання роботи - раздел Философия, «Інформатика-1» 1. Скопіюйте У Свою Папку Файли Системи Числення.txt І Кодування Символів(Oem...
|
1. Скопіюйте у свою папку файли Системи числення.txt і Кодування символів(OEM).txt з папки Робоча папка.
2. Відкрийте в створеній папці документ Системи числення.txt.
3. Відкрийте текстовий редактор Блокнот.
4. Знайдіть (за допомогою команди Найти і слова Примеры) в першому вікні редактора фрагмент тексту, що починається зі слів "Примеры перевода чисел из одной системы счисления в другую".
5. Виділіть фрагмент тексту, починаючи з рядка "Примеры перевода чисел из одной системы счисления в другую" і кінчаючи рядком "4. 8FF[16] = ????[2] " і скопіюйте виділений фрагмент в друге вікно редактора.
6. Знайдіть (за допомогою команди Найти далее) у першому вікні редактора фрагмент тексту, що розпочинається із слів "Примеры действий над двоичными числами".
7. Виділіть фрагмент, починаючи з рядка "Примеры действий над двоичными числами" до кінця документу і скопіюйте цей фрагмент в друге вікно редактора після першого фрагмента.
8. Закрийте перше вікно редактора Блокнот.
9. Видаліть другий приклад в першому фрагменті(перевод десятичной дроби 0,6875 в восьмеричную систему счисления) і виправте номер пункту 3 на 2
10. Замініть фразу "Решите приведенные ниже примеры перевода чисел из одной системы счисления в другую:" на фразу "Ниже приведены примеры перевода чисел из одной системы счисления в другую:".
11. Запустіть програму Калькулятор – програмний модуль calc.exe ( ) в C:WINDOWSsystem32. Установите в меню Вид команду Инженерный.
12. Скопіюйте число, що перекладається, з першого прикладу(1234) в поле калькулятора за допомогою буфера обміну(заздалегідь встановивши десяткову систему числення). За допомогою перемикача встановіть потрібну(шістнадцятирічну) систему числення і скопіюйте отриманий результат у вікно текстового редактора(замість символів ????). Повторіть цю операцію для інших прикладів.
13. Замініть фразу "Решите приведенные ниже примеры арифметических действий над двоичными числами:" на фразу "Еще примеры сложения, вычитания, умножения и деления двоичных чисел:".
14. Встановіть двійкову систему числення. Послідовно копіюйте операнди з вікна редактора в поле калькулятора і виконайте над ними необхідні дії для чотирьох наведених прикладів. Результати обчислень копіюйте у вікно редактора(замість символів ????).
15. Збережіть відредагований текст з ім'ям Системи числення(Unicode).txt в кодуванні UTF-16.
16. Відкрийте в редакторі Блокнот файл Кодування символів(OEM).txt, представлений в кодуванні OEM. Підберіть шрифт для перегляду і редагування цього файлу.
17. Для перетворення утримуваного файлу в кодування ANSI відкрийте в текстовому редакторе Bred файл Кодування символів(OEM).txt, збережіть файл як файл Кодування символів (Windows).txt вибравши кодування ANSI.
18. Відкрийте файл Кодування символів(OEM).txt в режимі перегляду в командній оболонці Far. Встановіть шістнадцятирічний режим перегляду і запишіть коди символів рядка "Кодування символів в Windows". Відкрийте файл Кодування символів (Windows).txt в редакторі Блокнот и запишіть після останнього рядка тексту заголовок "Строка: кодировка символов в Windows", і потім з нового рядку після слів "Кодировка OEM: " запишіть коди символів рядку.
19. Відкрийте файл Кодировка символов (Windows).txt в режимі перегляду в командній оболонці Far. Встановіть шістнадцятирічний режим перегляду і запишіть коди символів рядка "Кодировка символов в Windows". В редакторі Блокнот запишіть с нового рядку після слів "Кодировка ANSI: " коди символів рядка.
20. Відкрийте файл Кодировка символов (Windows).txt в новому вікні редактора Bred і збережіть його з ім’ям Кодировка символов (UTF-16).txt в кодуванні UTF-16 (Юнікод).
21. Відкрийте файл Кодировка символов (UTF-16).txt в режимі перегляду в командній оболонці Far. Встановіть шістнадцятирічний режим перегляду і запишіть символ BOM і коди символів рядку "Кодировка символов в Windows". В редакторі Блокнот запишіть з нового рядку після слів "Кодировка UTF-16: " коди символів рядку, а потім (після слів "Символ BOM: ") значення символу BOM для UTF-16.
22. Збережіть файл у вікні редактора Bred в кодуванні Юнікод Big Endian з ім'ям Кодування символів (UTF-16 Big Endian).txt, а потім відкрийте збережений файл в командній оболонці Far. Встановіть шістнадцятирічний режим перегляду і запишіть символ BOM і коди символів рядка "Кодировка символов в Windows". В редакторі Блокнот запишіть з нового рядку після слів "Кодировка UTF-16 Big Endian: " коди символів рядку, а потім (після слів "Символ BOM: ") значення символу BOM для UTF-16 Big Endian.
23. Збережіть файл в вікні редактора Bred в кодуванні UTF-8 з ім’ям Кодировка символов (UTF-8).txt, а потім відкрийте збережений файл в командній оболонці Far. Встановіть шістнадцятирічний режим перегляду і запишіть символ BOM і коди символів рядка "Кодировка символов в Windows". У цьому кодуванні російські букви кодуються двома байтами, а латинські букви і символ пропуску('20') - одним байтом. У редакторові Блокнот запишіть з нового рядка після слів "Кодировка UTF-8: " коди символів строки, а потім (після слів "Символ BOM: ") значення символу BOM для кодування UTF-8.
24. Покажіть викладачеві зміст файлів Системи числення(Unicode).txt і Кодування символів(Windows).txt.
25. Збережіть файли Системи числення(Unicode).txt і Кодування символів(Windows).txt на зовнішній носій.
26. Видаліть усі створені вами файли зі своєї папки і закрийте усі відкриті вікна.
– Конец работы –
Эта тема принадлежит разделу:
Національний технічний університет України... Київський політехнічний інститут... Інститут телекомунікаційних систем...
Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Порядок виконання роботи
Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:
Твитнуть |
Новости и инфо для студентов