рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Вправа 1

Вправа 1 - раздел Философия, З дисципліни ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ № 1 НОВИЙ ПРОДУКТ, ПРОДУКТОВА ПОЛІТИКА, ТИПОВИЙ ПРОЦЕС Відповідно До Прикладу Побудуйте Циклограму Порівняння Відповідності Нових...

Відповідно до прикладу побудуйте циклограму порівняння відповідності нових товарів різних виробників інтересам суб'єктів ринку для обраного інноваційного продукту

МКП "Вдача", що володіє старовинними рецептами виготовлення лікувальних зборів (а саме, зборів мінералів, насіння та трав) і способами нетрадиційного лікування, які забезпечують швидке лікування і стійкий ефект, здійснило аналіз відповідності характеристик своєї нової продукції інтересам суб'єктів ринку. Аналогічний аналіз був виконаний щодо продукції основних конкурентів МКП "Вдача", які виготовляють та продають медикаменти для лікування подібних захворювань. Цими конкурентами є МКП "Врода", яке застосовує засоби нетрадиційного лікування, та традиційна медицина. Результати аналізу наведені в табл. 4.2-4.5. Оцінка ступеня відповідності отримана за шкалою: 0 - повністю не відповідає; 1 - практично не відповідає; 2 - не визначено; 3 - практично відповідає; 4 - повністю відповідає. У табл. 4.2-4.4 містяться усереднені оцінки відповідності характеристик товарів інтересам відібраних представників споживачів, виробників та регіональних органів влади.

Оцінка виконана за методикою, що викладена у [21; 23].

Як випливає з результатів аналізу, нова продукція МКП „Вдача" найбільше відповідає інтересам суб'єктів ринку, тому її шанси бути сприйнятою ринком є найвищими.

 

Таблиця 4.2. Відповідність характеристик товарів-конкурентів інтересам споживачів

Виробник Надійність Доступність Швидка Еколо- Відсут- Схва(тривалість) і невеликі реакція на гічна ність лення одужання фінансові лікування чистота побічних іншими

витрати ефектів

МКП "Вдача" МКП "Врода" Традиційна 3,81 3,63 2,95 3,72 3,70 3,71 3,83 3,62 3,93 3,99 3,94 1,22 4,00 4,00 2,54 3,52 3,51 3,50

медицина

 

Таблиця 4.3. Відповідність характеристик товарів-конкурентів інтересам виробників

 

Виробник Низька Отри- Безпека Розширення Забезпечення Підвищення собівартість мання вироб- ринків збуту здоров'я статусу

виробництва прибутків ництва працівників виробника

МКП "Вдача" МКП "Врода" Традиційна 3,75 3,74 3,68 3,50 3,15 3,99 3,59 3,45 3,98 3,95 3,21 3,72 3,89 3,81 3,48 3,49 3,22 2,76

медицина

 

Таблиця 4.4. Оцінки відповідності характеристик товарів-конку-рентів інтересам регіону (район Сумської області)

 

 

Рис. 4.5. «Дах»; кореляційна матриця

Кк визначаться як кількість зв'язків за технічним параметром. Якщо є позитивні і негативні зв'язки, то вони також підсумовуються і в підсумку можуть нівелювати одне одного. Наприклад, необхідно, щоб наш процес йшов при більш низькій температурі і при цьому забезпечував більш низьку концентрацію певних домішок. А домішки в процесі вигорають, і тим більше, чим вище температура. Ось приклад кореляції: при зниженні температури, концентрація домішок зростає, а нам необхідно, щоб вона знижувалася. Через те що такі обставини постійно мають місце, важливо заздалегідь зрозуміти, які ж саме залежності, де вони є, а де їх немає; які зі змінних можна вільно міняти, а які дуже сильно між собою пов'язані, і щоб їх змінювати, потрібні спеціальні зусилля [7].

Відповідальний виконавець: група проектувальників.

К р о к 7. «Підвал»: оцінка організаційної складності (рис. 4.6).

Оцінка організаційної складності проводиться за допомогою рейтингових оцінок, де визначається складність зміни (перебудови) і вартість зміни існуючих технічних характеристик.

Рис. 4.6. «Підвал»: оцінка організаційної складності.

 

Перший рядок

Коли ми розглядаємо результати взаємозв'язків то бачимо, що якусь інженерну характеристику слід зробити якомога більше і тоді споживач буде задоволений. Завдяки попереднім дослідженням, ми встановили, що, наприклад, перший стовпець (по технічній характеристиці) треба максимізувати. Зазвичай проектувальники уявляють собі, яка технічна межа можливостей, запас по якомусь показнику між гранично можливим і реальним значенням, яке заплановано. Якщо необхідно збільшити значення даної характеристики, якою буде думка експертів щодо технічних можливостей для досягнення цієї мети незалежно від того, скільки це буде коштувати. Технічні фахівці (проектувальники і технологи) незалежно від наявності і витрат ресурсів, повинні оцінити: можна зробити цю інженерну характеристику більше чи ні.

Оцінка проводиться в межах від 1 до 10 балів. Експерти відповідають, дотримуючись наступної шкали:

0-2 - зробити можна, ніяких проблем, ніяких технічних труднощів;

3-6 - це реально і не дуже складно;

7-9 - може бути, це реально, але складнощі визначено виникнуть;

10 - зробити нічого не вдасться, то. що вже досягнуто, - межа. Оцінка зазвичай проводиться не одним експертом, а групою з подальшою статистичною обробкою результатів.

Другий рядок

Він такий же, як і попередній, але питання ми ставимо абсолютно іншим людям; економістам і фінансистам. Необхідно з'ясувати, а чи вистачить у нас грошей, щоб збільшити цю характеристику? Технічні експерти, можливо, можуть змінити інженерну

характеристику, але необхідно стільки коштів, скільки у компанії просто немає. З точки зору фірми неважливо, завдяки яким інженерним характеристикам досягається такий стан, що нову продукцію купують. Важливо, щоб успіх нового товару відбувся. Правда, для розробника не байдуже, за рахунок яких змінних ми забезпечуємо прогрес.

Два рядки, про які йшла мова, несуть інформацію від експертів. Ніяких лабораторних досліджень, розрахунків не проводиться. У першому рядку ми займаємося аналізом та оцінкою всієї доступної інформації, другий рядок заповнюємо також за 10-бальною шкалою експертною оцінкою економічної реалізованості руху в потрібну нам сторону.

Відповідальний виконавець: група проектувальників, технологів, фінансисти

(економісти) (рис. 4.7).

 

Рис. 4.7. «Глибше в підвал»: порівняння технічних характеристик

К р о к 8. «Глибше в підвал»: порівняння технічних характеристик Далі вимірюється значення технічних характеристик нашого товару і товарів найближчих конкурентів, щоб відобразити різницю у вигляді параметрів і графіка.

Необхідно приписати кожній інженерній характеристиці конкретне цільове значення, тобто те значення, до якого будуть прагнути розробники, щоб задовольнити вимоги споживача. У результаті внизу створюється заключний за технічними характеристиками рядок – набір значень. Це якраз і буде завдання на проектування. Мова йде про видачу даних, які розробники будуть розглядати як мету.

Але для створення цього рядка спочатку виробляється ще кілька проміжних рядків, які мають привести до мети.

Перший рядок з них має технічний характер. Тут записуються розмірності інженерних характеристик, якими ми користуємося (кг, м, т, с). Для кожного стовпця буде своя розмірність. Це допоміжний рядок, він для довідки, щоб ми розуміли, в яких одиницях будемо висловлювати інженерні характеристики.

Другий, третій і четвертий рядки. Вибираємо двох найближчих конкурентів по продукту і розписуємо значення технічних характеристик, які мають аналогічні продукти конкурентів. Кожному конкурентові відводимо рядок і заповнюємо його. Ці три рядки нам потрібні для орієнтування, щоб зрозуміти, де ми знаходимося і яка динаміка наших взаємин з конкурентами. Все це потрібно нам для правильного прийняття управлінських рішень.

Щоб мати ясне і наочне уявлення про результати порівняння технічних характеристик, необхідно експертним методом, на підставі даних за значеннями цих характеристик провести оцінку за п'ятибальною шкалою (1 - погано, 2 - задовільно, 3 - середнє, 4 - добре, 5 - відмінно) нашого продукту і продукції конкурентів. Потім для наочності з'єднати бали відрізками прямої лінії і таким чином отримати криві за оцінками кожної компанії.

Порівняння цих трьох кривих показує вихідну ситуацію: за якими інженерним характеристикам наші позиції міцні, а за якими ми значно відстаємо і необхідно терміново вживати заходів щодо їх поліпшення. Інформація про динаміку профілю фірми у часі – це інформація також виняткової важливості, що показує, як фірма розвивається. Порівнюючи профіль конкурента 1 в цьому році, в наступному і ще через рік, ми можемо відповісти на безліч питань щодо рішень, прийнятих керівництвом даної фірми в кожен конкретний момент.

Відповідальний виконавець: група проектувальників, технологів.

К р о к 9. «Веранда»: порівняльна оцінка споживчих характеристик.

Проводиться порівняльна оцінка з нашими головними конкурентами за споживчими вимогами.

Говорячи про реальний ринок, необхідно пам'ятати про наших конкурентів, які працюють у ніші і кількість яких - від декількох десятків до декількох тисяч. Щоб представити в зручному і наочному вигляді інформацію про те, як йде справа з нашими головними конкурентами, прилаштовується «веранда» (рис. 4.8).

Рис. 4.8.

«Веранда»: порівняльна оцінка споживчих характеристик

За споживчими характеристиками також будуються три графіки: для досліджуваної продукції і двох основних конкурентів, з метою оцінки ступеня втілення споживчих вимог у життя. Дану оцінку на підприємстві виконує експерт: маркетолог і дозволяє провести оцінку головних конкурентів, а також шанси на просування досліджуваного об'єкта. Конкурента 1 будемо позначати квадратом, у конкурента 2 – фірмовий знак коло. На цій же картинці зображуємо і свою компанію, назвала себе «зірками» (рис. 4.10).

Щоб мати ясне і наочне уявлення про стан справи з кожним з цих конкурентів, зазвичай використовується шкала, типу шкали шкільних оцінок (1 бал - погано, 5 балів - відмінно). Якщо з'єднати символи, отримаємо вихідний профіль, на підставі якого можемо визначити, до якого показника з точки зору споживчих вимог необхідно прагнути.

Порівняння цих трьох кривих на блоці «веранда» показує, за якими споживчим вимогами наші позиції сильні і не варто на даному етапі затрачати багато часу і грошей на їх задоволення, а за якими споживчими вимогами ми маємо слабкі позиції і необхідно терміново вживати додаткових заходів.

На різних сегментах ринку ситуація може кардинально відрізнятися, тому що в кожного сегменту споживачів свої вимоги до продукту.

Відповідальний виконавець: група маркетологів.

К р о к 10. «Заглиблюємося в підвал»: оцінка абсолютної важливості

Не всі споживчі вимоги для нас однаково важливі, різницю у важливості показує рейтинг (вагові коефіцієнти). На даному етапі необхідно визначити ступінь важливості кожної інженерної характеристики. Тут можна скористатися формулою розрахунку, яка дозволяє врахувати важливість споживчих характеристик. Потрібно «вагу» кожної вимоги споживачів помножити на значення коефіцієнта сили зв'язку в стовпці тієї інженерної характеристики, яку ми розраховуємо на кроці 3 «Прибудова». До отриманого результату треба додати результат перемноження другої «ваги» на значення коефіцієнта сили зв'язку для цієї інженерної характеристики в другому рядку цього ж стовпця. І так потрібно діяти до кінця стовпця, поки не розрахуємо всі споживчі вимоги по даному стовпцю. Сума множників і називається скалярним добутком векторів.

Далі отриману суму множимо на коефіцієнт кореляції, який є на «даху».

Абсолютна важливість за кожною технічною характеристикою розраховується як:

Вабс = Σ [(Важливість (споживача) ˟ Сила (зв'язки)] ˟ Кк (коефіцієнт кореляції).

За підсумками розрахунку визначається показник важливості кожної технічної характеристики для виконання вимог споживачів і заноситься в останній рядок «будинку»

(рис. 4.9).

 

Рис.

4.9. «Заглиблюємося в підвал»: оцінка абсолютної важливості Відповідальний виконавець: група статистів, розробників.

Останній рядок можна розглядати як технічне завдання на розробку, конструювання та проектування такої нової продукції, на яку чекає ринок. Це створює основу для переходу до наступного етапу життєвого циклу продукції - етапу досліджень та розробок.

На рис. 4.10 представлена форма для заповнення за методикою «Будинок якості».

 

 

Рис. 4.10. Загальна структура моделі «будинок якості»

К р о к 11. Прийняття рішення

Отже, вийшла таблиця, яка є свого роду перекладом «голоса споживача» в технічне завдання на проектування, розробку продукції. Далі побудуємо графік, які дозволить з'ясувати, які інженерні характеристики відіграють домінуючу роль з точки зору того сегмента ринку, де відбирали думки споживачів, потенційних чи реальних.

Права частина матриці, як уже зазначалося, містить інформацію, що дозволяє організації провести порівняльний аналіз своєї діяльності з діяльністю основних конкурентів. У результаті організація має в своєму розпорядженні вичерпну інформацією про рівень своєї конкурентоспроможності, що дозволяє сконцентрувати зусилля персоналу на слабких сторонах, робота над якими дозволить істотно підвищити конкурентоспроможність через отримання додаткових конкурентних переваг.

Далі з'ясувалося обставина, що інженерні характеристики не вільні одна від одної, тому довелося спеціально відобразити щодо головної діагоналі у трикутній частині інформацію про те, які інженерні характеристики з якими пов'язані і розрахувати коефіцієнт кореляції.

Після завершення розробки якості «будинку» проектна група може використовувати відображені в ньому зв'язки для встановлення цілей проектування, тобто для відповіді на питання, якими характеристиками повинна володіти розробка, щоб продукт задовольнив ряд потреб покупця.

Розглянута методика побудови матриці - «Будинку якості» - дозволяє визначити інтегральний показник ступеня важливості параметрів процесу / продукту з позиції їх впливу на рівень задоволення потреб клієнтів.

Отже, до розгляду застосовуємо в першу чергу інженерні характеристики, що мають найбільший бал. Щоб прийняти необхідні рішення, група розглядає фінансові витрати, організаційні складності досягнення цих параметрів і повноту задоволення потреб клієнтів (в порівнянні з конкурентами), а також іншу відповідну інформацію, яка присутня в матриці

[7].

Організаційна складність X X X
Витрати для зміни інженерної характеристики X X X
Абсолютна важливість X X X

Найчастіше виникає ситуація, коли інженерні характеристики, які мають найбільший бал, а відповідно є найбільш цікавим з точки зору задоволення вимог споживача, а організаційна складність зміни даної характеристики також висока, відповідно, її змінити складніше і дорожче всього Тут є кілька варіантів вирішення питання:

• перейти на інженерну характеристику з меншим балом, але теж важливу і таку, що має менший бал по організаційній складності;

• для подолання суперечності використовувати творчий метод вирішення проблеми. Необхідно створити групу (команду) з людей, які розуміють цю ситуацію, і поставити перед ними завдання: подолати знайдене протиріччя.

Фірма «Тойота», яка була піонером у галузі впровадження цієї методології, повідомила, що завдяки такому аналізу протиріч було зроблено видатний винахід в автомобілебудуванні - керамічні корпуси двигунів. Проблема полягала в тому, що для задоволення вимог ринку треба було одне – тимчасово збільшувати міцність і знижувати електропровідність корпусу двигуна, а в класі сплавів цього зробити не вдавалося. І тоді з'явилася ідея перейти до діелектрика, кераміки. Були розроблені керамічні склади, що за міцністю не поступаються сплавам, і з них почали робити корпуси двигунів. Таким чином протиріччя було подолано

[2].

Отже, кожне з цих протиріч є завдання, яке треба вирішувати за допомогою певних методів.

Якщо у нас обмежені ресурси, час, гроші, люди, обладнання, але ми хочемо максимально задовольнити потреби цього ринку, то повинні розподілити свої ресурси так, щоб більше дісталося не тим, хто нам більше подобається, а тим підрозділам, які пов'язані з цими інженерними характеристики, тому що за цими напрямками можна отримати більший прибуток.

Переходити на РФЯ як на систематичний метод поточного аналізу ринку, незважаючи на складність процесу впровадження, варто. При цьому важливо мати на увазі, що це практично означає перехід на проектний стиль життя, на командну форму організації робіт, на «поклоніння» концепції загального управління якістю. Треба народитися заново і почати нове життя.

«Голос споживача» - це маяк, що дозволяє проймати крізь рифи завжди штормового ринку, зберігаючи корабель на плаву і забезпечуючи виживання команди.

Не завжди в один день вдається вирішувати ці завдання і часто навіть маленьке просування в бік їх рішення несе в собі дуже великий запас зекономлених або додатково зароблених грошей. Тому наші зусилля виправдовуються. А сама процедура дозволяє ці зусилля правильно розподіляти, тому що кошти і час завжди обмежені і немає сенсу витрачати їх нерозумно.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

З дисципліни ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ № 1 НОВИЙ ПРОДУКТ, ПРОДУКТОВА ПОЛІТИКА, ТИПОВИЙ ПРОЦЕС

Київський політехнічний інститут... Факультет менеджменту та маркетингу кафедра менеджменту... ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Вправа 1

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

АНАЛІТИЧНІ ЗАПИТАННЯ
1. Порівняйте продуктові та процесні інновації. 2. Обгрунтуйте за якої стадії розвитку продуктового класу Передбачається, що темп продуктових інновацій вищий від темпу процесних.

ЗАПИТАННЯ ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ
1. Наведіть визначення поняття «новий продукт». 2. У чому полягає сутність консервативного підходу до вибору нового продукту? 3. Порівняйте консервативний та радикальний підходи д

ЗАВДАННЯ 1.
Оберіть фундаментальне дослідження та оцініть його відповідно таблиці та алгоритму: Відбір теми здійснюється у такій послідовності [58]: 1) експерти заповнюють ан

ЗАВДАННЯ 2.
Згідно з таблицею побудуйте план-графік виконання науково-дослідної роботи щодо створення нового продукту: Приклад робочого плану графіку наведено в табл.1.9.

ЗАВДАННЯ 3.
Оцінити відповідність нового товару інтересам економічних контрагентів за допомогою оцінної шкали, яка наведена в табл.. 9.9-.. Таблиця 9.6 Оцінка відпо

Оцінка відповідності нового товару інтересам посередників
Характеристика товару Оцінка за порядковою і бальною шкалою

Організація робіт під час створення нових продуктів.
  АНАЛІТИЧНІ ЗАПИТАННЯ 1.Визначте за

СИТУАЦІЙНА ВПРАВА
«Підприємство «Інстал» та його інноваційна продукція»[31]Підприємство «Інстал» займається виробництвом ізольованих труб, а також торгівлею елементами санітарно-каналізаційних та оп

ЗАПИТАННЯ ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ
1. У чому полягає суттєва відмінність між матричними організаціями з «важкою проектною складовою» та «легкою проектною складовою»? 2. Розкрийте сутність методів організації інноваційного п

АНАЛІТИЧНІ ЗАПИТАННЯ
1.Обгрунтуйте за якої організації інноваційного процесу інноваційний процес здійснюється по черзі в різних функціональних підрозділах. 2.Обгрунтуйте за як

Попередній відбір і оцінювання ідей нового продукту
Приклад типової форми попереднього оцінювання ідей нового продукту наведено в табл. 2.10. Таблиця 2.10 Типовий приклад форми для попереднього оцінювання ідеї новог

Детальне оцінювання ідей нового продукту
За допомогою наведених таблиць здійснити детальне оцінювання обраного інноваційного продукту Таблиця 2.11 Оцінна форма для ідеї нового продукту 1 «Впл

Оцінна форма для ідеї нового продукту 3
«Придатність для продажу» [1] № п/п Оцінка за п’ятибальною шкалою Дуже висока Вища за середню

Оцінна форма для ідеї нового продукту 4
«Конструювання і виробництво» [1] № п/п Оцінка за п’ятибальною шкалою Дуже висока Вища за середню

На основі використання морфологічного методу оберіть оптимальну ідею продукту.
Прикладза С.М. Ілляшенком, Ю.С. Шипуліною [23, с.233–236]: За допомогою використання морфологічних карт необхідно згенерувати ідею системи опалювання приміщення, яка була б

Об’єднання знайдених ідей, їх агрегування або комбінування
Агрегування 1. У вікні можна не тільки довідатися погоду на вулиці, але й запрограмувати вікно таким чином, щоб воно «показувало» будь-яку погоду або обраний нами пейзаж. Агрегув

Таблиця 2.50 Синхронізація завдань
Етапи Продукти (послідовність заміщення) Минуле століття Десятерний склопакет   Двадцять контур

ЗАПИТАННЯ ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ
  1. Поясність технологію НДДКР. 2. Охарактеризуйте етапи проведення НДДКР. 3. Розкрийте сутність поняття НДДКР. Чи доцільно проводити НДДКР на малих підприємствах?

Дослідно-конструкторські роботи на підприємстві. Контроль на етапах НДДКР
    АНАЛІТИЧНІ ЗАПИТАННЯ 1. Порівняйте з

Розв’язок
Дані табл. 10 і 14 дозволяють визначити бальні значення ознак науково-технічного ефекту по кожній темі (табл. 4). Таблиця 4. Бальні значення по темах

ЗАПИТАННЯ ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ
1. Охарактеризуйте головні етапи ДКР. 2. Яким чином контролюється якість проектно-конструкторської документації на нову продукцію? 3. Який порядок розроблення, узгодження і затвер

Розрахунок бюджету, собівартості науково-дослідних та дослідноконструкторських робіт
  АНАЛІТИЧНІ ЗАПИТАННЯ 1.Порівняйте т

Кількість виконавців теми, їх зайнятість по темі, тарифні ставки по ETC
Виконавці Кількість Зайнятість по темі, міс. Розряди Тарифні ставки, грн./міс. Керівник теми

РОЗВ’ЯЗОК
1. Витрати за основною заробітною платою (ЗП) виконавців: SЗПосн.=Ti *Lміс.і *Ri =   2. Витрати за додатковою ЗП виконавців: SЗП.

АНАЛІТИЧНІ ЗАПИТАННЯ
  1. Поясніть які роботи мають виконуватись під час проектування організації виробництва нових продуктів на етапі – вибір типу виробничої структури і проектування виробничого процесу

ТЕОРЕТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ
Технологічна собівартість: Упост Cт2 Узмт2 Упост , за варіанта 1:Cт1 У

ТЕОРЕТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ
Расчет затрат на проведение технической подготовки производства   1. Определим расход средств на оплату труда, включая основную и дополнительную заработную плату работ

Обоснование объема выпуска проектируемого изделия
Весь диапазон возможного объема производства продукции необходимо разделить на 8 интервалов. В качестве базового значения диапазона вариации объема производства следует принять объем выпуска, рассч

Разработка проекта организации производства и календарноплановых нормативов выпуска проектируемого изделия.
В результате разработки проекта организации производства и соответствующих календарно-плановых нормативов должны быть определены: ü Размеры партии выпуска по каждой детали; &

ЗАПИТАННЯ ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ
1. Охарактеризуйте процеси започаткування та реалізації дослідного виробництва на підприємстві. 2. Поясність зміст головних етапів ТПВ нових продуктів. 3. Які етапи включає розроб

ЗАПИТАННЯ ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ
1. Охарактеризуйте процеси започаткування та реалізації дослідного виробництва на підприємстві. 2. Поясність зміст головних етапів ТПВ нових продуктів. 3. Які етапи включає розроб

Розрахунок
Період зняття з виробництва старого виробу   Період освоєння виробництва нового виробу   То

Розрахунок
Період зняття з виробництва старого виробу   Період освоєння виробництва нового виробу   То

Розрахунок
Період зняття з виробництва старого виробу   Період освоєння виробництва нового виробу  

Розрахунок
Період зняття з виробництва старого виробу   Період освоєння виробництва нового виробу  

Розрахунок
Період зняття з виробництва старого виробу   Період освоєння виробництва нового виробу  

Основні дані по паралельному й паралельно-послідовному методах переходу на випуск нових продуктів
  Характеристики методів переходу Метод переходу паралельний паралельнопослідовний

ЗАПИТАННЯ ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ
1. Поясність сутність ОПВ. 2. Побудуйте організаційну структуру дослідного виробництва. 3. Поясність функції відділу винахідництва і раціоналізаторства під час підготовки виробниц

Інструменти РФЯ
Практика свідчить, що в процесі створення нового продукту або послуги, як правило, однієї матриці буває недостатньо, необхідне створення системи «будинків якості». У даному випадку можливе використ

Матриця планування і контролю
Подія Початок роботи Кінець роботи Відповідальний Виконавець Методи Результат Ко

Практичні приклади: виробництво, послуги
Рис. 4.12. Структура моделі «будинок якості»: виробництво офісних меблів Для гар

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги