Реферат Курсовая Конспект
ФОРМИ І МЕТОДИ КОНТРОЛЮ - раздел Философия, ПРОГРАМА ТА МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З Метою Проведення Поточного Та Підсумкового Контролю Виконан...
|
З метою проведення поточного та підсумкового контролю виконання програми практики керівники практик від ВНЗ повинні:
- забезпечити дотримання відповідності змісту робот практики її учбовим планам і програмам;
- контролювати виконання практикантами внутрішнього трудового розпорядку;
- розглядати звіти та щоденники студентів з практики, надавати відгуки про їх роботу, приймати участь в роботі комісії з захисту звітів;
- надавати завідуючим кафедр письмовій звіт про проведення практики разом з зауваженнями і пропозиціями удосконаленням практичної підготовки студентів.
Керівники практики від підприємств:
- здійснюють безпосереднє щоденне керівництво практикою у відповідності до програм практики;
- знайомлять студентів з організацією робот на конкретному робочому місці, з особливостями роботи цеху, його функціями;
- здійснюють постійний контроль за виробничою роботою практикантів, дотриманням ними виробничої дисципліни, допомагають їм правильно виконувати практичні завдання на даному робочому місці;
- надають допомогу в одержанні всіх необхідних відомостей про підприємство у відповідності до програми практики, надають можливість студентам користуватись нормативно-технічною документацію;
- здійснюють облік роботи студентів-практикантів, перевіряють та підписують звіти, складають виробничі характеристики студентів.
Керівництво підприємства видає наказ про зарахування студента на практику, призначає керівника, який надає всесторонньо допомогу в отриманні всіх необхідних відомостей про підприємство відповідно до програми практики, а після закінчення терміну практику дає оцінку роботи і характеристику студентові, перевіряє та підписує звіт, засвідчується печаткою підприємства.
Відомості про підприємство студент отримує шляхом особистих спостережень, вивчення документації, під час бесід з керівником практики, фахівцями підприємства з технологічних та інших питань.
Під час практики студент веде виробничий щоденник , в якому відображає відомості про виконану роботу. Робота студента на пiдприємствi та в університеті проводиться згiдно із графiком. Графiк складається керiвником практики вiд університету згiдно з календарним планом робiт (табл. 3.1).
Для контролю виконання практики створено систему поточного контролю окремих розділів і підсумкового контролю виконання всієї програми практики. При цьому керівники практики від університету та підприємства слідкують за ходом виконання практики, встановлюють поточний графік звірки виконання окремих розділів програми, перевіряють звіт з практики, допомагають усунути недоліки.
Пiсля закiнчення практики студент оформлює звiт, який пiдписується керiвником практики вiд пiдприємства та засвiдчується печаткою пiдприємства.
Захист звітів проводиться на підприємстві в останні 2…3 дні практики в присутності комісії, до складу якої входять керівники практики від університету та підприємства.
Після прибуття до університету студент протягом 3-х днів повинен передати звіт на кафедру керівникові практики від університету. Разом із звітом подається повністю оформлений щоденник з відгуком керівника від підприємства, засвідчений печаткою підприємства.
Якщо захист звіту з практики не було організовано на підприємстві, то звіт захищають протягом 3 днів після прибуття студента до університету. Комісія з прийому звітів складається з керівника практики від університету та 1…2 викладачів кафедри СНАУ та призначається завідуючим кафедрою.
Результати складання заліків з практики заносяться в екзаменаційну відомість, проставляються в заліковій книжці та в журнал обліку успішності.
Підсумки з практики проводяться комісією на основі результатів заліків студентів і обговорюються на підсумковій конференції з практики, або засіданні кафедри СНАУ.
Студент, який не виконав програму, порушив термiни проходження практики з неповажних причин до повторного проходження практики не допускається i звiльняється з університету.
– Конец работы –
Эта тема принадлежит разделу:
ДО ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ ПРАКТИКИ... СУМИ МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ...
Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ФОРМИ І МЕТОДИ КОНТРОЛЮ
Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:
Твитнуть |
Новости и инфо для студентов