рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ТЕМИ І ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДЛЯ АУДИТОРНОГО ТА САМОСТІЙНОГО ВИВЧЕННЯ

ТЕМИ І ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДЛЯ АУДИТОРНОГО ТА САМОСТІЙНОГО ВИВЧЕННЯ - раздел Информатика, До вивчення курсу Економічна кібернетика   № П/п Лекції Назва Т...

 

№ п/п лекції Назва теми Лекційні питання Кількість годин Питання для самостійного вивчення Кількість годин
1. 1. Предмет і зміст курсу     2. Теорії підприємств і основи підприємництва 1. Поняття, предмет і об’єкт вивчення «Економіки підприємства»     1. Підприємство, його ознаки, мета і функції. Місія і цілі підприємства. 2. Підприємницька діяльність, її типи і форми. 3. Законодавче забезпечення підприємництва в Україні. 4. Підприємницькі договори, їх структура і порядок укладання. 0,5   1,5 1. Особливості прояву економічних законів на підприємствах і в галузях. 2. Джерела і завдання курсу, його зв’язок з іншими дисциплінами. 3. Суспільний поділ праці та формування галузей. 4. Галузева структура, показники, що її характеризують. 5. Міжгалузевий баланс та його роль в забезпеченні пропорційного розвитку народного господарства.   1. Теорія фірми Р.Коуза, її сутність і характеристика. 2. Теорії підприємства, їх зміст. 3. Франчайзинг як особлива форма організації бізнесу. 4. Виробнича і посередницька діяльність. 5. Міжнародний бізнес, його типи та види. 6. Спільні підприємства, проблеми їх розвитку в Україні.  
2. 3. Види підприємств, їх організаційно-правові форми 1. Правові основи створення та функціонування підприємств. 2. Статут підприємства, засновницький договір, генеральна тарифна угода і колективний договір, їх роль у діяльності під-в. 1. Господарський Кодекс України, його основні положення. 2. Види господарських товариств, їх установчі документи. 3. Об’єднання підприємств, їх види і характеристика.
  4. Зовнішнє середовище господарювання підприємства 1. Виробничий потенціал підприємства, його складові. «Квадрат потенціалу» підприємства. 2. Модель галузевої конкуренції М.Портера. 1. Середовище функціонування підприємства, його структура. 2. Зовнішнє середовище функціонування підприємства. Макро- та мікро- середовище, їх елементи. 3. Вплив чинників зовнішнього середовища на діяльність підприємства. 4. Аналіз зовнішнього середовища підприємства. 5. Моніторинг і сканування зовнішнього середовища підприємства.
3.     4. 5. Структура та управління підприємством   6. Ринок і продукція   7. Планування діяльності підприємства   1. Виробнича структура підприємства: поняття, склад і види. Чинники впливу на виробничу структуру підприємства. 2. Поняття і класифікація методів управління. 3. Організаційні структури управління, їх характеристика.   1. Поняття і характеристика ринкового типу господарювання. Структура і види ринків. 2. Ринкова інфраструктура: складові елементи та їх характеристика.     1. Система планів виробничої діяльності, порядок їх розробки. 2. Бізнес-планування, його суть і призначення. Структура і методика розробки бізнес-плану підприємства. 3. Виробнича програма підприємства, її показники. 4. Маркетингова діяльність підприємства та її вплив на формування виробничої програми.       1. Мета і завдання виробничої діяльності та необхідність управління нею. 2. Поняття і принципи управління суб’єктами господарювання. 3. Структура органів управління підприємством, галуззю. 4. Вищі органи управління підприємством, організацією. 5. Ефективність адміністративної реформи в Україні. 6. Зарубіжний досвід централізованого управління підприємствами та організаціями.   1. Типи ринкової структури. 2. Характеристика вхідних і вихідних бар’єрів в галузі, можливості їх подолання. 3. Особливості поведінки підприємства на ринках досконалої і монополістичної конкуренції, монополії та олігополії. 4. Еластичність попиту та її вплив на підприємство. 1. Планування як функція управління розвитком підприємства, його принципи і методи. 2. Суть і основні етапи стратегічного планування. 3. Стратегії підприємства, їх основні види та вибір. 4. Тактичне і оперативне планування на підприємстві. Класифікація тактичних планів, їх основні розділи і показники. 5. Система оперативного планування діяльності виробничих підрозділів підприємства, шляхи її вдосконалення. 6. Основні розділи і показники плану розвитку галузі. 7. Обґрунтування виробничої програми підприємства.        
5; 6 8. Персонал підприємства, продуктивність і оплата праці 1. Кадри підприємства, їх склад і структура. Категорії персоналу. Класифікація персоналу підприємства. 2. Розрахунок чисельності працюючих на підприємстві. 3. Показники руху кадрів на підприємстві. 4. Продуктивність праці та її вимірники. 5. Планування росту продуктивності праці за техніко-економічними факторами. 6. Тарифна система як основа організації оплати праці на підприємстві. 7. Форми і системи оплати праці. 1. Чинники, які впливають на рівень кваліфікації усіх категорій персоналу підприємств різних типів. 2. Вплив науково-технічного прогресу на структуру персоналу підприємства. 3. Система управління персоналом, її особливості. Сучасні вимоги до ділових якостей різних категорій персоналу. 4. Форми підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів. Зарубіжний досвід ефективної підготовки і використання кадрового потенціалу. 5. Динаміка і резерви росту продуктивності праці на підприємствах різних галузей. 6. Наукова організація і нормування праці. Охорона праці та безпека життєдіяльності. 7. Мотивація як процес стимулювання до високопродуктивної праці, її моделі і методи. 8. Поняття, види і шляхи росту заробітної плати. 9. Принципи організації та регулювання оплати праці. Державне регулювання оплати праці та соціального захисту. 10. Безтарифна і контрактна системи оплати праці. 11. Колективна система оплати праці. 12. Система участі працівників у прибутках. 13. Формування фонду оплати праці на підприємстві.
7; 8; 9;10 9. Капітал підприємства 1. Поняття, класифікація і структура основних фондів підприємства. 2. Облік і оцінка основних фондів підприємства. 3. Види і показники зношування основних фондів. 4. Амортизація основних фондів. 5. Показники ефективності використання основних фондів.   6. Поняття, матеріальний склад і структура оборотних фондів підприємства. 7. Оборотні кошти підприємства, їх класифікація і структура. 8. Розрахунок нормативів оборотних коштів. 9. Методика показників ефективності використання оборотних коштів підприємства.   10. Поняття і види нематеріальних ресурсів підприємства. 11. Нематеріальні активи, їх вартісна оцінка і зношування. 1. Сутність і види капіталу підприємства. 2. Чинники, які визначають структуру основних фондів. особливості структури основних фондів у різних галузях. 3. Ремонт, модернізація і заміна основних фондів як форми запобігання їх фізичному зношенню. 4. Напрямки відтворення основних фондів, їх характеристика. Інтенсифікація відтворення основних фондів підприємств. 5. Шляхи підвищення ефективності використання основних фондів підприємств. 6. Показники використання матеріальних ресурсів підприємства та порядок їх розрахунку. 7. Нормування витрат матеріальних ресурсів. Значення зниження матеріаломісткості продукції. 8. Шляхи покращення використання оборотних коштів підприємства. Проблеми нестачі оборотних коштів підприємств та їх поповнення до нормативного рівня. 9. Інформаційні технології і програмні продукти, їх використання в діяльності підприємств.  
11. 10. Інвестиції 1. Виробничі інвестиції, їх структура. 2. Оцінка економічної ефективності виробничих інвестицій в умовах ринку. 1. Поняття інвестицій, їх роль у відтворенні потенціалу підприємства. 2. Склад інвестицій підприємства, джерела інвестування. 3. Планування виробничих інвестицій, обчислення необхідного обсягу інвестицій. 4. Фінансові інвестиції, їх роль в діяльності підприємства. 5. Види цінних паперів, порядок їх випуску та обігу. Державне регулювання і масштаби обігу цінних паперів в Україні. 6. Особливості визначення та показники ефективності використання різних видів цінних паперів. 7. Чинники, які впливають на ефективність використання реальних інвестицій. 8. Економічне обґрунтування інвестиційних проектів у бізнес-плані.  
12. 11. Інноваційна діяльність 1. Поняття інновацій. Методика визначення економічної ефективності технічних нововведень. 2. Економічний ефект на витратах виробництва нової техніки. 3. Економічний ефект на витратах експлуатації. 4. Сумарний і комерційний ефекти від впровадження технічних нововведень. Річний економічний ефект від впровадження технічних нововведень.   1. Поняття, характеристика і види інноваційних процесів. 2. Класифікація нововведень. 3. Наближені методи визначення собівартості нової техніки. 4. Організаційний прогрес, його об’єкти та напрямки. Особливості оцінки організаційних нововведень.  
13. 12. Техніко-технологічна база і виробнича потужність підприємства 1. Виробничий і технологічний процеси на підприємстві, їх елементи. 2. Виробнича потужність підприємства, фактори, що на неї впливають. 3. Розрахунок величини виробничої потужності підприємства. 1. Лізинг як форма оновлення технічної бази виробництва, його характеристика. 2. Технологічні операції. Технологічні та природні процеси на підприємстві. 3. Визначення величини виробничої потужності на підприємствах різних галузей.  
14. 13. Організація виробництва і забезпечення якості продукції 1. Поняття якості продукції та необхідність і значення її підвищення в сучасних умовах. 2. Показники і методи вимірювання якості продукції. 3. Стандартизація і сертифікація продукції, їх економічна і соціальна ефективність. 1. Поняття і принципи організації виробничого процесу. 2. Класифікація виробничих процесів. 3. Організаційні типи виробництва, їх ефективність. 4. Поняття і класифікація методів організації виробничого процесу. 5. Потокове виробництво, його характеристика та основні параметри. 6. Виробничий цикл, його структура і тривалість. 7. Конкурентоспроможність продукції, методика її оцінювання та чинники забезпечення. 8. Шляхи підвищення якості і конкурентоспроможності продукції.  
15. 14. Витрати на виробництво та реалізацію продукції 1. Поняття витрат і собівартості продукції. Класифікація витрат на виробництво та реалізацію продукції. 2. Розрахунок зниження собівартості продукції пофакторним та індексним методами. 3. Економічний зміст, функції та види цін. 4. Методи ціноутворення. 1. Види і показники собівартості продукції. 2. Складання кошторису витрат на виробництво. 3. Калькулювання собівартості одиниці продукції. Методика обчислення окремих статей калькуляції. 4. Методи прогнозування собівартості нових виробів. 5. Шляхи зниження собівартості продукції. 6. Енергозбереження та його вплив на собівартість. 7. Шляхи вдосконалення ціноутворення в Україні.
16. 15.Фінансово-економічні результати діяльності підприємства 1. Дохід і прибуток підприємства, джерела їх формування і розподіл. 2. Рентабельність як показник ефективності діяльності підприємства: показники та шляхи підвищення. 3. Показники оцінки загального фінансово-економічного стану підприємства. 1. Рівень і шляхи забезпечення прибутковості підприємств різних галузей в умовах кризи. 2. Ефективність виробництва, її види. 3. Система показників ефективності виробництва. 4. Оцінка соціальної ефективності виробництва. 5. Чинники зростання ефективності виробництва в сучасних умовах.  
17. 16. Розвиток підприємства: сучасні моделі, трансформація та реструктуризація 1. Бізнес-процеси підприємства, їх характеристика, класифікація та параметри. 2. Реінжиніринг бізнес-процесів. 3. Реструктуризація підприємства, її види і форми. 1. Моделювання бізнес-процесів підприємства. 2. Бенчмаркинг як інструмент підвищення результативності бізнесу. 3. Комплексна трансформація підприємства, її етапи. 4. Оцінка ринкової вартості бізнесу і реструктуризація. 5. Матриця Мак-Кінзі та оцінка вартості бізнесу. 6. Алгоритм проведення реструктуризації підприємства. 7. Вітчизняний і зарубіжний досвід реструктуризації підприємств.  
18. 17. Економічна безпека та антикризова діяльність 1. Суть і мета санації підприємства. 2. Кризова ситуація і банкрутство. Симптоми, стадії і види банкрутства. 3. Причини та процедура ліквідації збанкрутілого підприємства. 1. Економічна безпека підприємства, її сутність, структурні елементи та схеми організації. 2. Джерела негативних впливів на економічну безпеку підприємства. 3. Аналіз та оцінка досягнутого рівня економічної безпеки. 4. Основні напрямки організації економічної безпеки підприємства за окремими функціональними складовими. 5. Служба безпеки підприємства: принципи організації та ключові завдання. 6. Функції, об’єкти та управління безпекою. 7. Управління ризиками господарської діяльності. Методи і процедури зниження ступеня ризику. 8. Організація системи антикризових заходів на підприємстві.  
    РАЗОМ РАЗОМ

 


– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

До вивчення курсу Економічна кібернетика

Тернопільський національний економічний університет... Факультет економіки та управління... Кафедра економіки підприємств і корпорацій...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ТЕМИ І ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДЛЯ АУДИТОРНОГО ТА САМОСТІЙНОГО ВИВЧЕННЯ

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Тернопіль - 2012
    Бойчик І.М. Методичні рекомендації до вивчення курсу «Економіка підприємства» для студентів напрямів підготовки «Економічна кібернетика», «Міжнародна економіка», «Об

Предмет, методологія і зміст курсу
Предмет курсу «Економіка підприємства» форми і особливості прояву економічних законів на підприємствах і в галузях. Джерела і завдання курсу. Зв’язок курсу з іншими дисциплінами. Методолог

Теорії підприємств і основи підприємництва
Підприємство (фірма) як суб’єкт ринкової економіки, його основні риси. Місія та цілі функціонування підприємства. Основні напрямки діяльності підприємства. Теорія фірми Р. Коуза. Теорії (к

Види підприємств, їх організаційно-правові форми
Створення підприємства та правові основи його функціонування. Господарський кодекс України: основні положення. Статут підприємства. Засновницький договір. Генеральна тарифна угода й колективний дог

Зовнішнє середовище господарювання підприємства
Середовище діяльності підприємства, його структура. Основні підходи до розуміння середовища господарської організації. Внутрішнє середовище підприємства. Виробничий потенціал підприємства, його вла

Структура та управління підприємством
Структура підприємства. Поняття та елементний склад виробничої структури підприємства. Види виробничих структур підприємства. Чинники виробничої структури. Принципи формування виробничих структур.

Ринок і продукція
Поняття і характеристика ринкового типу господарювання. Функції ринку. Структура ринку. Види ринків. Принципи поведінки суб’єктів господарювання на ринку. Ідентифікація типу ринкової струк

Планування діяльності підприємства
Планування – важлива функція управління розвитком виробництва. Основні принципи та методи планування. Система планів виробничої діяльності та порядок їх розробки. Види планів: стратегічні, тактичні

Персонал підприємства, продуктивність і оплата праці
Роль людського фактору в підвищені ефективності діяльності підприємства. Кадри підприємства, їх склад і структура. Категорії персоналу підприємства, робітники, службовці, спеціалісти, керівники. Кл

Капітал підприємства
Сутність та види капіталу підприємства. Основний та оборотний капітал. Власний та позиковий (залучений) капітал. Основні фонди – складова частина виробничих фондів підприємства. Поняття, к

Нвестиції
Поняття, характеристика та роль інвестицій у відтворенні виробничого потенціалу підприємства. Склад інвестицій підприємства. Внутрішні та зовнішні джерела інвестування. Іноземні інвестиції та їх ви

Нноваційна діяльність
Поняття, характеристика й види інноваційних процесів та їх реалізація на підприємстві. Класифікація нововведень за масштабами впливу на ефективність виробництва (глобальні та локальні). Взаємозв’яз

Техніко-технологічна база і виробнича потужність підприємства
Характеристика техніко-технологічної бази виробництва. Виробничий процес. Основні, допоміжні та обслуговуючі процеси. Прості і складні процеси. Первинний структурний елемент виробничого процесу – о

Організація виробництва і забезпечення якості продукції
Поняття і принципи організації виробничого процесу. Класифікація виробничих процесів за призначенням, перебігом у часі та ступенем механізації (автоматизації). Організаційні типи виробницт

Витрати на виробництво та реалізацію продукції
Поняття і класифікація витрат на виробництво та реалізацію продукції. Структура поточних витрат та їх включення до собівартості продукції. Поняття і методика розрахунку кошторису витрат на виробниц

Розвиток підприємств: сучасні моделі, трансформація та реструктуризація
Характеристика та аналіз бізнес-процесів підприємства. Визначення і структура бізнес-процесів. Основні характеристики бізнес-процесів: вхід, вихід, виконавці, керівники, клієнти. Основні категорії,

Економічна безпека та антикризова діяльність
Сутність, мета та функціональні цілі економічної безпеки підприємства. Джерела негативних впливів на економічну безпеку підприємства. Структурні елементи і схеми організації економічної бе

Денна форма навчання
№ Тема Г о д и н и Лекції Практичні ІРС СРС Змістовий моду

Заочна форма навчання
№ Тема Г о д и н и Лекції Практичні ІРС СРС

Питання для теоретичної підготовки
1. Підприємство (фірма) як суб’єкт ринкової економіки, його основні риси. Теорія фірми Р. Коуза. 2. Основні теорії (концепції) підприємства. 3. Сутність, принципи, форми і типи пі

Питання для обговорення
1. Тенденції та особливості розвитку вітчизняних підприємств. 2. Актуальні проблеми визначення і обґрунтування напрямів функціонування підприємств різних форм власності та сфер діяльності.

Література
1. Варналій З. С. Основи підприємництва: навч. посіб. / Варналій З. С. – К.: Знання-Прес, 2003. – С. 23-31. 2. Верхоглядова Н. І. Економіка підприємства: навч. посіб. / Верхоглядова Н. І.,

Література
1. Василенко В. О. Стратегічне управління підприємством: навч. посіб. / В. О. Василенко, Т. І. Ткаченко. – К.: Центр навчальної літератури, 2004. – С. 76-98. 2. Гринчуцький В. І. Економіка

Література
1. Бойчик І. М. Економіка підприємства: навч. посіб. / Бойчик І. М. – 2-ге вид., доповн. і переробл. – К.: Атіка, 2007. – С. 55-71, 276-278. 2. Гринчуцький В. І. Економіка підприємства: на

Питання для теоретичної підготовки
1. Поняття і характеристика ринкового типу господарювання. Функції та структура ринку. 2. Види ринків. Принципи поведінки суб’єктів господарювання на ринку. 3. Ідентифікація типу

Питання для обговорення
1. Загальна характеристика ринку, його функції та структура. 2. Дослідження ринку та основних принципів поведінки в ньому суб'єктів господарювання. 3. Сутність і значення ринкової

Література
1. Верхоглядова Н. І. Економіка підприємства: навч. посіб. / Верхоглядова Н. І., Ядранський Д. М., Іваннікова Н. А. – К.: Професіонал, 2008. – С. 168-170. 2. Гринчуцький В. І. Економіка пі

Питання для теоретичної підготовки
1. Сутність, основні принципи та методи планування. Система планів виробничої діяльності. 2. Суть і основні етапи стратегічного планування. 3. Характеристика бізнес-планування: су

Питання для обговорення
1. Бізнес-план – основа успіху. 2. Бізнес-планування у підприємницькій діяльності. 3. Розвиток системи стратегічного планування в ринкових умовах господарювання. 4. Пробл

Дотримання принципу необхідності при плануванні діяльності
підприємства передбачає: а) використання планів в усіх напрямках господарської діяльності підприємства; б) повне матеріальне забезпечення господарської д

Якщо показники плану мають необов’язковий, а рекомендуючий
характер, то таке планування називається: а) директивним; б) імовірнісним; в) індикативним; г) інформаційним 6. Оперативне план

Проведення організаційних змін як функція стратегічного
планування передбачає: а) пристосування виконуваних планових функцій до наявних ресурсів; б) узгодження напрямків діяльності різних структурних підрозділів

Література
1. Бойчик І. М. Економіка підприємства: навч. посіб. / Бойчик І. М. – 2-ге вид., доповн. і переробл. – К.: Атіка, 2007. – С. 85-105. 2. Економіка підприємства: підручник / За заг. ред. С.

Питання для теоретичної підготовки
1. Кадри підприємства, їх склад і структура. Категорії персоналу підприємства. 2. Класифікація персоналу за професіями та кваліфікацією. Характеристика робітників за рівнем кваліфікації.

Питання для обговорення
1. Формування структури персоналу підприємств різних видів, розмірів і форм власності. 2. Тенденції динаміки структури персоналу. 3. Сучасна система управління персоналом.

Регулююча функція заробітної плати реалізує принцип організації
оплати праці: а) соціальної справедливості; б) гарантованості виплат; в) відтворюваності робочої сили; г) диференціації рівня заробітної плати.

Література
1. Березін О. В. Економіка підприємства: навч. посіб. / О. В. Березін, Л. М. Березіна, Н. В. Бутенко. – К.: Знання, 2009. – С. 98-123. 2. Верхоглядова Н. І. Економіка підприємства: навч. п

Питання для теоретичної підготовки
1. Сутність та види капіталу підприємства. 2. Поняття, класифікація, структура основних фондів і їх роль в розширеному відтворенні. 3. Облік і оцінка основних фондів. 4.

Питання для обговорення
1. Сучасні проблеми визначення термінів служби устаткування та їх оптимізація. 2. Актуальні питання амортизаційної політики держави і підприємств різних форм власності. 3. Ефектив

Література
1. Бойчик І. М. Економіка підприємства: навч. посіб. / Бойчик І. М. – К.: Атіка, 2002. – С. 150-191, 202-212. 2. Економіка підприємства: підручник / За ред. А. В. Шегди. – К.: Знання, 2006

Питання для теоретичної підготовки
1. Поняття, характеристика та роль інвестицій у відтворенні виробничого потенціалу підприємства. 2. Види інвестицій підприємства, їх характеристика. 3. Сутність і структура реальн

Питання для обговорення
1. Роль і значення інвестицій у діяльності вітчизняних підприємств. 2. Тенденції залучення і використання фінансових інвестицій в сучасних умовах господарювання України. 3. Особли

Література
1. Бойчик І. М. Економіка підприємства: навч. посіб. / Бойчик І. М. – К.: Атіка, 2002. – С. 217-242. 2. Вовчак О.Д. Інвестування: навч. посіб. / Вовчак О. Д. – Львів: “Новий світ - 2000”,

Питання для теоретичної підготовки
1. Поняття, характеристика й види інноваційних процесів та їх реалізація на підприємстві. 2. Науково-технічний прогрес, його форми і напрями. 3. Показники рівня науково-технічного

Питання для обговорення
1. Вплив нововведень на економічні, соціальні та екологічні показники діяльності сучасних підприємств України. 2. Актуальні проблеми комплексної автоматизації та комп'ютеризації процесів у

Література
1. Верхоглядова Н. І. Економіка підприємства: навч. посіб. / Верхоглядова Н. І., Ядранський Д. М., Іваннікова Н. А. – К.: Професіонал, 2008. – С. 133-141. 2. Економіка підприємства: підруч

Література
1. Березовська О. Аналіз сучасного стану функціонування лізингового ринку України / О. Березовська // Галицький економічний вісник. – 2011. – № 1. – С. 79-88. 2. Бойчик І. М. Економіка під

Питання для теоретичної підготовки
1. Поняття і принципи організації виробничого процесу. Класифікація виробничих процесів. 2. Організаційні типи виробництва, їх техніко-економічна характеристика. 3. Поняття і клас

Питання для обговорення
1. Напрями підвищення ефективності організації виробничих процесів. 2. Тенденції та перспективи розвитку потокового виробництва на сучасних підприємствах. 3. Обґрунтування доцільн

Література
1. Бойчик І. М. Економіка підприємства: навч. посіб. / Бойчик І. М. – 2-ге вид., доповн. і переробл. – К.: Атіка, 2007. – С. 287-304. 2. Гринчуцький В. І. Економіка підприємства: навч. пос

Питання для теоретичної підготовки
1. Поняття витрат та собівартості продукції. 2. Класифікація витрат і структура собівартості. 3. Управління витратами на підприємстві. 4. Методи визначення собівартості п

Питання для обговорення
1. Доцільність використання класифікації витрат при прийнятті господарських рішень на підприємстві. 2. Управління витратами: вітчизняний і зарубіжний досвід. 3. Обґрунтування доці

Література
1. Давидович І. Є. Управління витратами: навч. посіб. / Давидович І. Є. – 3-є вид., перероб. і доп. – Тернопіль: Економічна думка, 2007. – С. 81-135. 2. Турило А. М. Уточнення сутності пон

Література
1. Бойчик І. М. Економіка підприємства: навч. посіб. / Бойчик І. М. – 2-ге вид., доповн. і переробл. – К.: Атіка, 2007. – С. 389-403. 2. Верхоглядова Н. І. Економіка підприємства: навч. по

Питання для теоретичної підготовки
1. Характеристика та аналіз бізнес-процесів підприємства. Визначення і структура бізнес-процесів. Основні характеристики бізнес-процесів: вхід, вихід, виконавці, керівники, клієнти. Основні категор

Питання для обговорення
1. Реінжиніринг бізнес-процесів і його значення для підвищенні конкурентоспроможності підприємства в умовах динамічного ринку. 2. Бенчмаркінг як інструмент досягнення максимальної результа

Література
1. Бойчик І. М. Економіка підприємства: навч. посіб. / Бойчик І. М. – 2-ге вид., доповн. і переробл. – К.: Атіка, 2007. – С. 450-458. 2. Верхоглядова Н. І. Економіка підприємства: навч. по

Питання для теоретичної підготовки
1. Сутність, мета та функціональні цілі економічної безпеки підприємства. 2. Структурні елементи і схеми організації економічної безпеки. 3. Аналіз та оцінка досягнутого рівня еко

Питання для обговорення
1. Стратегія забезпечення високого рівня економічної безпеки підприємства. 2. Зарубіжний досвід організації служби безпеки підприємства. 3. Можливі загрози для економічної безпеки

Література
1. Бойчик І. М. Економіка підприємства: навч. посіб. / Бойчик І. М. – 2-ге вид., доповн. і переробл. – К.: Атіка, 2007. – С. 458-465, 470-481. 2. Верхоглядова Н. І. Економіка підприємства:

Основна література
  1. Березін О. В. Економіка підприємства: навч. посіб. / О. В. Березін, Л. М. Березіна, Н. В. Бутенко. – К.: Знання, 2009. – 390 с. 2. Березовська О. Аналіз сучасного стану

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги