рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ - раздел Информатика, ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ В ОБЛІКУ Установка Періоду Перегляду В Системі Використовуються Три Панелі...

УСТАНОВКА ПЕРІОДУ ПЕРЕГЛЯДУ

В Системі використовуються три панелі інструментів: «Правка», «Настройка» і «Разделы системы». На кожній із панелей інструментів розташовані кнопки, призначені для виконання певних дій.

- Кнопки панелі «Правка» призначені для виклику операцій додавання, вилучення, оновлення тощо.

 

- Кнопки, розташовані на панелі «Настройки», призначені для виклику калькулятора, форми настройок Системи, виходу із Системи.

- За допомогою кнопок панелі інструментів «Разделы системы» виводяться на екран вікна розділів Системи.

 

 

Панелі інструментів можна розмістити в будь-якому зручному для користувача місці додатку. Для того, щоб перемістити панель, необхідно навести на неї курсор миші, і, утримуючи ліву кнопку миші, перетягнути панель в потрібне місце.

Також можна скрити непотрібну панель інструментів, а також прибрати непотрібні кнопки з панелі інструментів.

  • Скрыть / добавить панель инструментов можливо за допомогою пункту головного меню ФАЙЛ -> НАСТРОЙКИ СИСТЕМЫ -> Интерфейс або наведіть курсор миші на будь-яку панель інструментів і натисніть праву кнопку миші.
  • Відмітьте панелі інструментів, які будуть відображатися. Для цього встановіть прапорець зліва від назви панелі (за допомогою клацання лівою кнопкою миші). Повторне клацання лівої кнопки миші біля назви панелі прибере прапорець. Отже, панель, для якої прибраний прапорець, не буде відображатися у вікні додатку.

 

1. Для додавання кнопки «Установка текущей даты» наведіть курсор миші на панель інструментів «Настройка» і натисніть праву кнопку миші. На екрані з’явиться контекстне меню, в якому слід вибрати пункт «Настройка…».

2. На екран буде виведена форма «Настройка панели инструментов» (рис. 10).

 

· У лівій частині вікна міститься список кнопок, які тимчасово не використовуються, і роздільників даної панелі. В правій частині вікна міститься список кнопок і роздільників, які використовуються.

· За допомогою кнопок форми, які знаходяться між двома цими списками перемістіть усі потрібні кнопки в правий список, а не потрібні – в лівий.

3. Виберіть лівою кнопкою миші «Установка текущей даты» і натисніть . Кнопка додасться в правий список кнопок. Для завершення натисніть кнопку «Закрыть».

4. Панель інструментів матиме вигляд:

 

 

5. Натисніть кнопку «Установка текущей даты» і встановіть потрібну дату. Перед зміною Дати работы усі вікна програми повинні бути закриті.

6. Для задання дати в поле документов можна використовувати «Календарь».

7. Виклик вікна на екран здійснюється клацанням правої клавіші миші на полі «Дата» форми редагування (або натисканням клавіші F4). В контекстному меню, що з’явиться, треба вибрати пункт «Календарь». Якщо в цьому полі редагування була будь-яка дата, то вона буде поточною у вікні календаря. Якщо у полі форми редагування дати не було, поточною датою календаря буде поточна дата Системи.

 

СТВОРЕННЯ СЛОВНИКА «НОМЕНКЛАТУР ТОВАРІВ І ПОСЛУГ»

1.Знаходячись в ГОЛОВНОМУ МЕНЮ програми, виберіть розділ СЛОВАРИ / НОМЕНКЛАТОР. На екрані з’явиться вікно, яке складається із розділів словника і позицій матеріальних цінностей.

2.Щоб створити новий розділ і підрозділ НОМЕНКЛАТОРА в полі РАЗДЕЛЫ виберіть пункт контекстного меню «Добавить» або натисніть клавішу «Insert». На екрані з’явиться форма для додавання назви розділу (рис. 11).

 

3.Форма складається із двох вкладок «Основные», «Бухгалтерская проводка».

4.На вкладці «Основные» зазначте назву потрібного розділу (наприклад, «МШП»). Усі характеристики, за вийнятком полів «Найменование», «Подпись» будуть автоматично розповсюджуватися і на записи данного розділу. Наприклад, якщо в даній формі встанолений ПДВ – 20%, то при додаванні товарів, послуг даного розділу за замовчуванням ПДВ буде також 20%. При зазначенні в Номенклаторі собівартості позиції (тобто ціни без суми ПДВ) зниміть прапорець «Уже вклювен в сумму».

5.На вкладці «Бухгалтерская проводка» можна зазначити параметри проведень і матеріально відповідальних осіб.

6.У створений розділ можна додати необхідну кількість підрозділів (в нашому випадку «Канцтовари» і «Госп. товари»).

7.Щоб додати нову ПОЗИЦІЮ в підрозділ: у створеному підрозділі виберіть пункт контекстного меню «Добавить» або натисніть клавішу «Insert». На екрані з’явиться форма ДОБАВЛЕНИЕ НОМЕНКЛАТУРНОЙ ПОЗИЦИИ (рис. 12).

 

 

8.В полі ТИП НОМЕНКЛАТУРНОЙ ПОЗИЦИИ виберіть із списку необхідну позицію (заповнюється за допомогою списку, що розгортається). Воно може приймати значення: товар, послуга, податок, скидка, націнка, тара.

9.В поле КОД ТМЦ і в полі НАИМЕНОВАНИЕ внесіть коротке, і, відповідно, повне найменування матеріальної цінності (наприклад, «ПлПапка» і «Папка пластикова»). При занесенні спочатку поля «Наименование» - поле «Код ТМЦ» заповнюється автоматично.

10. Параметри:

· В полі ЕДИНИЦЫ ИЗМЕРЕНИЯ виберіть із словника одиницю виміру даної позиції матеріальної цінності (наприклад, штука).

· Группа товаров – поле заповняється за допомогою відповідного розділу словника «Общие понятия» і вказує на приналежність даної номенклатурної позиції до групи товарів. Наприклад, до групи «Молочні продукти відносяться позиції: сметана, масло, кефір та ін.

· Артикул – заводський номер товару, що реєструється.

· Штрих код – штрих-код товару.

Також розроблена можливість заповнювати це поле за допомогою сканера штрих-кодів. Для цього треба попередньо заповнити в НАСТРОЙКАХ СИСТЕМЫ /УЧЕТ поле «Символ префикса сканера». Після цього, для заповнення поля «Штрих код» в номенкелаторі, портібно встановити в нього курсор і зчитати сканером будь-який штрих-код товару.

· Доступна в товарном блоке – при встановленому прапорці для номенклатурних одиниць доступні для введення ціни реалізації. Дана можливість використовується для «фільтрування» товарно-матеріальних цінностей при виписуванні товарних документів.

11.На вкладці «Дополнительные» зазначається:

· якщо ПДВ уже включений у вартість номенклатурної одиниці – встановлюється прапорець;

· відсоток ПДВ;

· якщо ПДВ дорівнює 0 (поле не заповнене), тоді становиться доступним поле «Вид льгот по НДС», в якому зазначається причина нульового ПДВ;

· сума акцизу (у відсотках, якщо встановлений прапорець, і в грошовому еквіваленті, якщо прапорець не встановлений);

· сума дорожнього збору (у відсотках, якщо встановлений прапорець, і в грошовому еквіваленті, якщо прапорець не встановлений);

· примітки за даною номенклатурною позицією.

12.Якщо необхідно внести зміни в параметри існуючої позиції (курсор на рядку з назвою позиції), натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт контекстного меню «Исправить». Цю ж дію можна виконати, натиснувши клавішу «F8». На екрані зявиться форма ИСПРАВЛЕНИЕ.

13.Якщо необхідно додати позицію, параметри якої подібні існуючій позиції, виберіть пункт контекстного меню «Размножить» або натисніть клавішу «F2».

14.Збережіть задані значення кнопкою «Записать». У вікні НОМЕНКЛАТОРА з’явиться нова позиція.

15. НИЖНЯЯ ТАБЛИЦА призначена для задання ціни оприбуткування обраної номенклатури товару. Система автоматично при введенні нової позиції додає дату надходження, а ціну необхідно ввести.

16.Для додавання дати надходження, ціни оприбуткування товару виберіть пункт контекстного меню «Добавить» (клавіша «Insert»). «Исправить» (клавіша F8) – для виправлення існуючої позиції.

17.Збережіть задані значення кнопкою «Записать».

 

1.4. НАСТРОЙКА СЛОВНИКА «ОБРАЗЦЫ ХОЗЯЙСТВЕННЫХ ОПЕРАЦИЙ»

В процесі роботи бухгалтер використовує багато різних господарських операцій (ГО), до того ж, більшість із них повторюються із місяця в місяць. Тому для полегшення роботи в Системі використовується словник «ОБРАЗЦЫ ХОЗЯЙСТВЕННЫХ ОПЕРАЦИЙ».

 

В ньому знаходяться заготовки типових господарських операцій (ТГО), в яких поля заповнені інформацією, що повторюється, а поля, зміст яких змінюється при кожній новій операції, залишаються незаповненими. Зразок готується раніше і використовується під час реєстрації ГО. При цьому Система переносить усі дані із цього зразка (контрагенти, бухгалтерські проведення, реквізити документа-підстави і підтверджувального документа, особливу відмітку) в нову ГО. За розрахунковими формулами, заданими у зразку, Система може обчислити суми проведень в залежності від загальної суми операції або в залежності від оборотів і залишків на певних рахунках (субрахунках).

 

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ В ОБЛІКУ

Державний вищий навчальний заклад... КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... імені Вадима Гетьмана...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Методичні поради
Систему встановлено. Система працює технічно, проте використовувати її за прямим призначенням поки ще не можна. Спочатку Систему необхідно пристосувати до особливостей господарської діяльнос

НАСТРОЙКА ПЛАНУ РАХУНКІВ
  План рахунків є найважливішим із усіх словників. Він слугує для організації зберігання і використання характеристик рахунків бухгалтерського обліку: синтетичних і а

У словнику «План счетов» перевірте наявність рахунку 231 «Спеціальне виробництво».
Виконання інструкції КОНТЕКСТНЫЙ ПОИСК ЗАПИСЕЙ   2.Для обліку витрат в плані рахунків ство

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
КОНТЕКСТНИЙ ПОШУК ЗАПИСІВ   Система дозволяє виконати пошук потрібного запису в таблиці за заначенням одного із параметрів (числові, типу «дата», символьні).

ЗАВДАННЯ
1. Створіть розділи: «Организации», «Фонды», «Наши реквизиты», «Ответственные лица».

Усі операції проводяться протягом одного періоду – місяця. Для зручності роботи з програмою обирають ТЕКУЩИЙ МЕСЯЦ.
Встановити дату роботи – 1-ше число поточного місяця.   Виконання інструкції УСТАНОВЛЕНИЕ ПЕРИОДА ПРОСМОТРА

ЗАВДАННЯ
1. Створіть розділ «Мои хозяйственные операции». В ньому створіть такі розділи словника: «Денежные стредства», «Ма

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
ДОДАВАННЯ НОВОГО РОЗДІЛУ В СЛОВНИК ЗРАЗКІВ ГОСПОДАРСЬКИХ ОПЕРАЦІЙ 1. Знаходячись в ГОЛОВНОМУ МЕНЮ програми, виберіть розділ СЛОВАРИ / ОБРАЗЦЫ / ХОЗЯЙСТВЕННЫ

ЗАВДАННЯ
! Усі операції виконуються протягом одного періоду – місяць. Для зручнішої роботи з програмою, кожний вибирає ТЕКУЩИЙ МЕСЯЦ. ! Потрібно завжди пер

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
УСТАНОВЛЕННЯ ПЕРІОДУ ПЕРЕГЛЯДКУ 1. Знаходячись в ГЛАВНОМ МЕНЮ програми, виберіть розділ ОСТАТКИ / ОСТАТКИ СРЕДСТВ ПО СЧЕТАМ. На екрані зявиться вік

ЗАЛИШКИ ЗАСОБІВ ПО РАХУНКАХ
за березень 2006 року Найменування Період Залишки Дебет Залишки Кредит 201 Сировина і матеріали

За березень 2006 року
Найменування статей аналітичного обліку Залишок на початок Оборот за звітний Залишок на кінець Дебет

За березень 2006 року
Рахунок Код ТМЦ МВО Найменування Од. виміру Кіль-кість Сума Код валюти

ЗАВДАННЯ
! Усі операції проводяться протягом одного періоду – місяця. Для більшої зручності роботи з програмою, кожний обирає ТЕКУЩИЙ МЕСЯЦ. 1.Створіть у

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
СТВОРЕННЯ ПЛАТІЖНИХ (КАСОВИХ) ДОКУМЕНТІВ ВРУЧНУ 1.Знаходячись в ГЛАВНОМ МЕНЮ програми ДОКУМЕНТЫ / ПЛАТЕЖНЫЕ ДОКУМЕНТЫ. На екрані з’явиться вікно ПЛ

ЗНЯТТЯ ОБРОБКИ В ОБЛІКУ
! Відпрацьований в обліку документ неможна виправити. Якщо виявлена помилка, потрібно зняти відпрацювання документа в обліку. Для цього виділіть потрібний документ і виберіть пунк

Усі операції виконуються протягом одного періоду – місяць. Для більш зручної роботи з прогамою, кожний обирає ТЕКУЩИЙ МЕСЯЦ.
1.Створіть платіжне доручення № 94 від 06 числа від СП«Парус» з передоплати за послуги фірмі «Техносервіс» на суму 210 грн. на пі

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
СТВОРЕННЯ ПЛАТІЖНИХ ДОКУМЕНТІВ З ВВЕДЕНЯМ ДАНИХ З КЛАВІАТУРИ 1. Знаходячись в ГЛАВНОМ МЕНЮ програми, виберіть ДОКУМЕНТЫ / ПЛАТЕЖНЫЕ ДОКУМЕНТЫ. На е

Відміна відпрацювання в обліку
! Відпрацьований в обліку документ неможна виправити. Якщо виявлена помилка, необхідно зняти відпрацювання документа в обліку. Для цього виділіть потрібний документ і виберіть пунк

ЗАНЯТТЯ 4. РОБОТА З ГОСПОДАРСЬКИМИ ОПЕРАЦІЯМИ
Кожний факт господарського життя відображається відповідним документом. Документ цей може бути зареєстрований в Системі, але може і не реєстуватися

Усі операції виконуються протягом одного періоду – місяць. Для більш зручної роботи з програмою, кожний обирає ТЕКУШИЙ МЕСЯЦ.
1.Зареєструйте господарську операцію 02 числа з отримання послуг СП «Парус» від кадрової агенції «Персонал» на підставі договору № 15 по акту № 95 на суму 1200 грн. і виділіть із ц

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
РЕЄСТРАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ОПЕРАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ ЗРАЗКА 1.Для реєстрації господарської операції перейдіть У розділ УЧЕТ / ХОЗЯЙСТВЕННЫЕ ОПЕРАЦИИ.

ЗАНЯТТЯ 5. ВХІДНІ ПОДАТКОВІ НАКЛАДНІ.
  Вхідні податкові накладні являють собою типовий документ, який виписується постачальником на постачання товару і послуг для Вашої організації. Для роботи з вхідними податковими накл

ЗАВДАННЯ
1. З використанням пункта контекстного меню «Добавить» введіть вхідну податкову накладну № 30 від 15 числа з отримання СП «Парус» від ТОВ «Вест» комп’ютерів (ці

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
РЕЄСТРАЦІЯ ВХІДНИХ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ 1.Оберіть розділ ДОКУМЕНТЫ / ВХОДЯЩИЕ НАЛОГОВЫЕ НАКЛАДНЫЕ. На екрані з’явиться вікно «Входящие налоговые на

Зняття відпрацювання в обліку
! Відпрацьовані в обліку накладні неможна виправити. Якщо виявлена помилка, потрібно зняти відпрацювання в обліку. Для цього достатньо виділити потрібну накладну і вибрати пункт ко

ЗАНЯТТЯ 6. ВНУТРІШНІ ДОКУМЕНТИ
Розділ ВНУТРЕННИЕ ДОКУМЕНТЫ призначений для роботи з документами, якими формуються операції пререміщення матеріальних цінностей між рахунками бухгалтерськрого обліку і матеріально-

ЗАВДАННЯ
1. Використовуючи пункт контекстного меню «Добавить», введіть прибутковий ордер № 100 від 08 числа на підставі договору № 25 від 01 числа на суму 750 грн. (без ПДВ

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
СТВОРЕННЯ ВНУТРІШНІХ ДОКУМЕНТІВ 9.Знаходячись в ГЛАВНОМ МЕНЮ програми, виберіть ДОКУМЕНТЫ / ВНУТРЕННИЕ ДОКУМЕНТЫ. На екрані з’явиться вікно ВНУТРЕН

Зняття відпрацювання в обліку
! Відпрацьований в обліку документ не можна виправляти. Якщо виявлена помилка, потрібно зняти відпрацювання документа в обліку. Для цього виділіть потрібний документ і виберіть пун

ЗАВДАННЯ 7. ІНВЕНТАРНА КАРТОТЕКА
Операції з основними засобами (нематеріальними активами) повинні бути відображені в обліку господарських операцій так само, як операції з будь-якими матеріальними цінностями. Але в обліку господарс

ЗАВДАННЯ
1. Зареєструйте і відпрацюйте в обліку входящую налоговую накладную № 33 від 22 числа на підставі договору № 301 від 22 числа з придбання СП «Парус» у фірми «Форес

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
РЕЄСТРАЦІЯ ІНВЕНТАРНОГО ОБ’ЄКТА 1. Реєстрація інвентарної картки із вікна перегляду інвентарної картотеки не забезпечує відображення оприбуткування об’єкта в обліку

ЗАНЯТТЯ 8. КАРТОТЕКА МАЛОЦІННИХ НЕОБОРТНИХ АКТИВІВ
Малоцінні необоротні активи (МНА) відображаються в Системі на рахунках, для яких в плані рахунків повинна бути встановлена типова форма аналітичного обліку «1 – Малоценные необоротные актив

ЗАВДАННЯ
1. Зареєструйте і відпрацюйте в обліку вхідну податкову накладну № 35 від 27 числа на підставі договору № 303 від 26 числа на придбання СП «Парус» у фірми «Делфі» водонагрівачів на

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
РЕЄСТРАЦІЯ ОБ’ЄКТІВ В КАРТОТЕЦІ МНА 1.Надходження на склад МНА можна відобразити створенням вручную господарської операції або отработкой

ЗАНЯТТЯ 9. ОБОРОТНА ВІДОМІСТЬ РУХУ МАТЕРІАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ
Оборотна відомість руху матеріальних цінностей призначена для контролю наявності і руху товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ). У відомості представлені об’єкти обліку, за якими зареєстровані залишки

ЗАВДАННЯ
1.Зареєструйте господарську операцію від 16 числа зі списання матеріалів у виробництво на загальну суму 178 грн. з Сидорової М.П. із оборотной ведомости по движ

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
РЕЄСТРАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ОПЕРАЦІЇ ІЗ ОБОРОТНОЇ ВІДОМОСТІ РУХУ МАТЕРІАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ 1.Виберіть в ГЛАВНОМ МЕНЮ розділ ОБОРОТНЫЕ ВЕДОМОСТИ / ДВИЖЕНИЕ МАТЕРИА

ЗАНЯТТЯ 10. ВІДОМІСТЬ РОЗРАХУНКІВ З ДЕБІТОРАМИ-КРЕДИТОРАМИ
Розрахунки з дебіторами-кредиторами можуть враховуватися а Системі на багатьох рахунках (субрахунках). Але для кожного такого рахунку в словнику «План счетов» повинна бути задана типова форма аналі

ЗАВДАННЯ
1. У «Плане счетов» установити для: · рах. № 372 – формування відомості взаєморозрахунків з урахуванням документа-підстави

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
ФОРМУВАННЯ ВІДОМОСТІ РОЗРАХУНКІВ З ДЕБІТОРАМИ-КРЕДИТОРАМИ   1. Знаходячись в ГЛАВНОМ МЕНЮ програми, виберіть розділ ОБОРОТНЫЕ ВЕДОМОСТИ / РАСЧ

ЗАНЯТТЯ 11. РЕЄСТРАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКИХ ОПЕРАЦІЙ У ВАЛЮТІ
Згідно закону, бухгалтерський облік ведеться у національній валюті. У той же час суми багатьох господарських операцій проставляються в іноземній валюті. Система дозволяє записати суму кожного прове

ЗАВДАННЯ
1.Зареєструйте валюту – долар США (840 – USD), євро (978 - EUR). ü Виконайте інструкцію РЕГИСТРАЦИЯ ВАЛЮТЫ.  

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
РЕЄСТРИ ВАЛЮТИ 1.Знаходячись в ГЛАВНОМ МЕНЮ програми, виберіть СЛОВАРИ / НАИМЕНОВАНИЯ И КУРСЫ ВАЛЮТ. На екрані з’явиться вікно НАИМЕНОВАНИЯ И ТЕКУЩ

Переоцінка валютних активів і пасивів по рахунку в цілому
1.Для прероцінки валютного рахунку виберіть в ГЛАВНОМ МЕНЮ програми розділ ОСТАТКИ / ПЕРЕОЦЕНКА ВАЛЮТНЫХ АКТИВОВ И ПАССИВОВ, на екрані зявиться форма для переоцінк

Переоцінка валютних активів і пасивів по відомості розрахунків з дебіторами і кредиторами
1. У розділі ОБОРОТНЫЕ ВЕДОМОСТИ / РАСЧЕТЫ С ДЕБИТОРАМИ-КРЕДИТОРАМИ сформуйте по валютному рахунку оборотну відомість дебіторів-кредиторів. 2.

ЗАВДАННЯ
1. Зареєструйте прибутковий касовий ордер № 120 від 23 числа з передачі від СП «Парус» із виробництва на склад Горбункову С.С. екзотичного печива 203,13 кг

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
РЕЄСТРАЦІЯ ПРИБУТКОВОГО ДОКУМЕНТА Розділ «Приход товара» призначений для виписування прибуткових документів при надходженні товарів від зовнішніх постачальників. 1.

ФОРМУВАННЯ ВІДОМОСТІ І ТОВАРНИХ ЗАПАСІВ
Відомість товарних запасів призначена для занесення і зберігання інформації про наявність товару станом на певну дату з урахуванням постачань, що плануюються. Кожний рядок містить відомості

ЗАВДАННЯ
1. Випишіть вихідний рахунок на оплату на ТОВ «Агат» від 23 числа, використовуючи розничный тариф, на суму 9676,80 грн. (з ПДВ) за т

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
СТВОРЕННЯ ВИХІДНОГО РАХУНКУ НА СПЛАТУ Розділ «Исходящие счета на оплату» призначений для реєстрації і зберігання вихідних рахунків на оплату реалізованого товару.

ЗАВДАННЯ
1. Виконайте передплату: · №1 рахунку до оплати № 23 від 23 числа; · №2 часткову від

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
  На підставі ИСХОДЯЩИХ СЧЕТОВ НА ОПЛАТУ Система дозволяє підготувати такі документи: · накладна на відпуск; · вихідна податкова накладна;

ЗАВДАННЯ
  1. Створіть внутрішній документ № 105 від 24 числа з оприбуткування з виробництва на Плєтньова Я.А. апельсинового печива 17

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
Розділ «Товарные документы» призначений для роботи з наступними типами документів: · вихідні рахунки на оплату; · накладні на відпуск; · прибуткові ордер

Зняття відпрацювання в обліку
! Відпрацьований в обліку документ неможна виправити. Якщо виявлена помилка, потрібно зняти відпрацювання документа в обліку. Для цього виділіть потрібний документ і виберіть пункт

ЗАНЯТТЯ 13. ДРУК ОБОРОТНОГО БАЛАНСУ
Перед формуванням і друком Оборотного балансу потрібно переконатися в тому, що: · в обліку господарських операцій відображені всі переміщення грошових засобів і матеріальних цінностей, зді

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
ДРУК ОБОРОТНОГО БАЛАНСУ 1.Перед формуванням оборотного балансу потрібно перенести всі господарські операції по рахунках, у яких типова форма аналітичного обліку № 5

ЗАВДАННЯ 14. РЕЄСТРАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ОПЕРАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ ФОРМУЛ
По закінченню звітного періоду (місяць, квартал, рік) визначаються результати діяльності підприємства. Финансоый результат– прибыль або убыток, отриманий в результаті

ЗАВДАННЯ
1. Зареєструйте господарську операцію на кінець поточного місяця по закриттю рахунку № 702 на суму 23058,00 грн. на фінансовий результат (зробити нульве сальдо по

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
РЕЄСТРАЦІЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ОПЕРАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ ФОРМУЛ 1. Для того, щоб обчислити обороти або залишки на підставі вже існуючих облікових даних, потрібно використа

ЗАНЯТТЯ 15. ДРУК ГОЛОВНОЇ КНИГИ
Перед формуванням Головної Книги, так само як і перед формуванням оборотного балансу, Система виконує розрахунок вихідних залишків по рахунках за звітний період. При розрахунку вих

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
ДРУК ГОЛОВНОЇ КНИГИ 1. Виберіть в головному меню Системи розділ «ОТЧЕТЫ», потім потрібний вид звіту – «ГЛАВНАЯ КНИГА».

ЗАНЯТТЯ 16. ПІДГОТОВКА ЗАКРИТТЯ ОБЛІКОВОГО ПЕРІОДУ І ДРУК БАЛАНСУ
Бухгалтерський облік має циклічний характер. Протягом деякого ублікового періоду накопичуються відомості про виконувані господарські операції. По завершенню цього періоду виконується ряд дій, які п

ЗАВДАННЯ
  1. Перенесіть залишки на початок наступного місяця, кварталу. ü Виконайте інструкцію ПЕРЕНОС ОСТАТКОВ НА СЛЕДУЮЩИЙ МЕСЯЦ. &n

НСТРУКЦІЯ ДО ЗАВДАННЯ
ПЕРЕНЕСЕННЯ ЗАЛИШКІВ НА НАСТУПНИЙ МІСЯЦЬ 1. Зайдіть у розділ ОСТАТКИ / ПЕРЕНОС ОСТАТКОВ НА СЛЕДУЮЩИЙ МЕСЯЦ. 2. Задайте пе

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги