Тема 27. Злочини у сфері господарської діяльності – 2 години - раздел Право, РОБОЧА НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА з дисципліни Кримінальне право (Особлива частина) 1. Учень Художнього Технікуму Зоренко Намалював Два Банківських Білети Варті...
1. Учень художнього технікуму Зоренко намалював два банківських білети вартістю 100 грн. кожний. При спробі збути один з них його було затримано.
Варіант 1. Не сказавши про підробку, Зоренко дав одну купюру Ковалю в оплату боргу. Підробку було викрито, коли Коваль подав купюру до каси магазину.
Варіант 2. Зоренко виготовив банківський білет, щоб показати товаришам свою художню майстерність.
2. Чепас з допомогою виготовленого ним шрифту підробляв номери на білетах лотереї «Лото-забава», по яких одержував виграші - всього в сумі 10 тис. грн.
Варіант 1. Чепас одержав виграші на цю суму за підробленими ним казначейськими зобов'язаннями.
Варіант 2. Він одержав ці гроші за підробленим акредитивом.
3. Рокитянський купив у Львові діамант без оправи, який таємно вивіз до Німеччини, де продав його за 15 тис. євро.
Дайте кримінально-правову оцінку дій Рокитянського.
4. Машиніст Малінін у подвійній підлозі тепловоза кілька разів провозив з-за кордону диски для лазерних систем зчитування із записами порнографічного характеру, які продавав потім своїм знайомим та передавав на реалізацію приватному підприємцю Акулову. Усього Малініним було контрабандно ввезено в Україну дисків на суму 80 тис. грн., з них Акулов реалізував їх на суму 21 тис. грн.
5. При митному огляді прибулого з-за кордону в Одесу риболовецького траулера було виявлено 1237 головних хусток на суму 60 тис. грн., а також помпову рушницю вартістю 6 тис. грн. їх привіз, сховавши в машинному відділенні, матрос Краковний, маючи намір продати на ринках Одеси.
Чи є в діях Краковного ознаки (і які саме) складу злочину «контрабанда»?
6. Під час митного огляду в Царенка в мішечку, то висів на шиї, було виявлено золоті вироби (каблучки, персні тощо) на суму 87200 грн.
Варіант 1. Вироби містились у гніздах, видовбаних у підборах черевиків.
Варіант 2. Вироби містились у валізі Царенка.
7. Іноземець Фрідлянд, повертаючись із туристичної подорожі Україною, намагався незаконно вивезти за кордон дві старовинні ікони на суму 16 тис. грн., поклавши їх у валізу з подвійним дном.
8. Керівник філії банку Власов від окремих громадян приймав начебто на депозит великі суми іноземної валюти з виплатою відсотків, удвічі більших, ніж за депозитними договорами виплачував банк. Договори оформлялися від імені банку, на них проставлялась печатка філії банку. Одержання грошей ніякими документами, крім договорів, не підтверджувалося, депозитні рахунки не відкривались. Отримані кошти Власов надавав у кредит тіньовим структурам під більш високі відсотки, ніж виплачував «вкладникам». На кредитних договорах також проставлялася печатка банку. Усього від своєї діяльності Власов протягом двох років одержав дохід у сумі 400 тис. доларів США. Громадяни, які «вкладали» кошти на депозитні рахунки, і громадяни, які брали кошти в кредит, усвідомлювали, що кошти через касу філії банку не оприбутковувалися.
Дайте кримінально-правову оцінку діям Власова.
9. Гришин і Федоров за вкраденими паспортами на ім'я їх власників зареєстрували кілька приватних підприємств, через які здійснювали незаконні конвертаційні операції. З легально діючими суб'єктами господарської діяльності від імені створених підприємств укладались удавані угоди на поставки товарів чи надання послуг, за якими такі суб'єкти перераховували безготівкові кошти на рахунки створених приватних підприємств, і взамін їх керівники отримували готівкові кошти в національній чи іноземній валюті. Безготівкові кошти за удаваними угодами перераховувалися на рахунки інших суб'єктів господарської діяльності, від яких Гришин і Федоров отримували готівкові кошти, отримані цими суб'єктами від незаконної реалізації контрабандно ввезених чи виготовлених підпільно товарів.
Дайте кримінально-правову оцінку дій Гришина, Федорова та їх клієнтів.
10. Без державної реєстрації як суб'єктів підприємницької діяльності зубні техніки медичних установ Швець і Ніколаєв за змовою між собою, а також самостійно систематично протягом чотирьох років за місцем своєї роботи виготовляли і там же або на квартирах клієнтів ставили за плату зубні коронки. Разом вони виготовили 428 зубних коронок (в тому числі 346 із золота клієнтів). Швець виготовив 280 коронок (у тому числі із золота клієнтів 220), а Ніколаєв — 148 (всі з золота клієнтів). Вартість кожної коронки становила 750 грн.
Дайте кримінально-правову оцінку дій Швеця і Ніколаєва.
11. Квітко та Дідовець вирішили проявити підприємницьку ініціативу і досягти добробуту за рахунок придбання товарів за кордоном і вигідного збуту їх в Україні. Вони кілька разів літали туристичним авіарейсами в Абу-Дабі. Там купували відеоапаратуру, предмети одягу, галантерею, які продавали на речовому ринку. Один політ приносив кожній з компаньйонок прибуток у |розмірі 15000—25000 грн. Усього від продажу зазначених товарів Квітко і Дідовець спільно отримали доход у сумі102 тис. грн.
12. Художник-оформлювач Горбулько у вільний від роботи на комбінаті монументально-декоративного мистецтва час удома, займався на замовлення клієнтів виготовленням з їхніх матеріалів виробів із золота, срібла, а також виготовленням і ремонтом виробів із використанням топазів, олександритів, перлів і бурштину. Протягом року він одержав від своїх клієнтів 240 тис. гри. Свою діяльність Горбулько не реєстрував і податків не сплачував.
13. Карпенко з плодів свого саду та плодів, куплених у сусідів-садоводів, виробляв вино, яке продавав за цінами, що не перевищували роздрібних цін на аналогічний товар. Він же перевозив за плату пасажирів на власному автомобілі, який придбав за гроші, одержані від продажу вина. Спеціального дозволу на заняття такими видами діяльності Карпенко не брав. Усього Карпенком було реалізовано вина на 49 тис. грн., а від перевезення пасажирів він протягом року одержав 17 тис. грн.
14. Глось у власному гаражі встановив обладнання для виробництва фальсифікованої горілки шляхом розбавлення спирту етилового водопровідною водою. «Допомагали» Глосю найняті ним громадяни Кошель і Литвин, яким він за кожну пляшку виготовленої горілки платив по 20 коп. Скляні пляшки Глось купував у пункті приймання склотари. На пляшки наклеювались етикетки та контретикетки відомих виробників горілчаних виробів, на яких містилися зображення їх торговельних марок, які на замовлення Глося незаконно виготовляв працівник поліграфічного підприємства Чобіт, а також справжні марки акцизного збору з голографічними захисними елементами, які Глось купував у начальника цеху лікеро-горілчаного заводу Кравця.
Спирт Глось купував в Оськіна, який його контрабандно завозив з Республіки Молдова. Реалізовувались виготовлені горілчані вироби через кіоски приватних підприємців Ігумнова та Шкіля на дрібнооптовому ринку, які мали ліцензії на реалізацію алкогольних напоїв.
Усього за 3 місяці було виготовлено 60 тис. пляшок горілки, які Глось передав для реалізації Ігумнову та Шкілю за 240 тис. грн. Реалізація горілчаних виробів, виготовлених Глосьом, Ігумновим і Шкілем здійснювалася без відображення у бухгалтерському обліку.
Якою має бути кримінально-правова оцінка дій усіх цих осіб?
15. Сторожук у себе вдома обладнав майстерню з ремонту радіотелевізійної апаратури, в якій тривалий час надавав послуги клієнтам за договірними цінами. Пізніше він почав також широко практикувати записи пісень у виконанні популярних зарубіжних і вітчизняних співаків (не питаючи в них дозволу): чисті касети купував у магазинах, а, записавши з допомогою наявної у нього апаратури пісні, продавав касети на речовому ринку.
Чи є дії Сторожука кримінально караними?
16. Кортюков і його дружина виготовляли килими шляхом штампування різних малюнків на тканинах, які купували в магазинах. Вони ж займалися виготовленням віників із сорго, вирощуваного на присадибній ділянці, а також воскових свічок перед релігійними святами. Килими Кортюкови продавали на речовому ринку, свічки — в церкві, а віники у них партіями закупляли різні установи за договірними цінами. Свою діяльність вони не реєстрували і доходи в податковій інспекції не декларували. Від своєї діяльності Кортюков з дружиною протягом 2003 року отримали доход у сумі 21 тис. грн.
Дайте кримінально-правову оцінку дій подружжя Кортюкових.
Все темы данного раздела:
РОБОЧА НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА
з дисципліни Кримінальне право (Особлива частина)
з підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”
напрям підготовки „правознавство”
 
ОПИС ПРЕДМЕТА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ
„Кримінальне право (Особлива частина)”
(за вимогами ЕСТS )
Кримінальне право
Напрям,
освітньо-кваліфікаційний рівень
Тема 20. Поняття, система та значення. Особливої частини кримінального права України. Наукові основи кваліфікації злочинів
Поняття Особливої частини кримінального права України та її значення. Єдність Загальної й Особливої частин кримінального права. Законодавство України про відповідальність за окремі види злочинів. П
Тема 21. Злочини проти основ національної безпеки України
Декларація про державний суверенітет України. Акт проголошення незалежності України.
Родовий об’єкт злочинів проти основ національної безпеки.
Дії, спрямовані на н
Тема 22. Злочини проти життя та здоров`я особи
Конституція України про охорону інтересів особи. Поняття, загальна характеристика і види злочинів проти життя та здоров’я особи.
Злочини проти життя, їх загальна ха
Тема 23. Злочини проти волі, честі та гідності особи
Злочини проти волі, гідності особи, їх загальна характеристика. Родовий об’єкт та безпосередні об’єкти.
Незаконне позбавлення волі або викрадення людини. Предмет злочину та потерпілий від
Тема 24. Злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи
Статеві злочини, їх загальна характеристика і види. Родовий об’єкт та безпосередні об’єкти статевих злочинів.
3гвалтування. Потерпілий від злочину. Співвідношення потерпілої особи та суб’є
Тема 25. Злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина
Поняття, загальна характеристика і види злочинів проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина. Вид кримінально-правових норм даної глави. Проблема місця норм, що п
Тема 26. Злочини проти власності
Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти власності. Поняття розкрадання та його ознаки.
Корисливі злочини проти власності з ознаками викрадення.
Тема 27. Злочини у сфері господарської діяльності
Поняття, загальна характеристика й види господарських злочинів.
Злочини, що порушують встановлений порядок заняття господарською (підприємницькою) діяльністю.
Тема 28. Злочини проти довкілля
Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти довкілля.
Злочини проти встановленого порядку екологічної безпеки.
Порушення
Тема 29. Злочини проти громадської безпеки
Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти громадськоїбезпеки.
Злочини, що сприяють створенню і діяльності організованих груп, злочинних організацій і озброєних банд
Тема 30. Злочини проти безпеки виробництва
Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти безпеки виробництва.
Злочини, що порушують встановлені умови охорони праці.
П
Тема 31. Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту
Загальна характеристика та види злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту.
Злочини проти встановленого порядку керування або експлуатації транспортних засобів.
Тема 32. Злочини проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку
Поняття, загальна характеристика і види злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.
Злочини проти миру й безпеки людства.
Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності
Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти громадського порядку та моральності.
Злочини проти громадського порядку.
Групове пор
Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності
Поняття, загальна характеристика й види злочинів проти громадського порядку та моральності.
Злочини проти громадського порядку.
Групове пор
Тема 35. Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг
Місце кримінального права у боротьбі з службовими злочинами, корупцією і організованою злочинністю. Правові підстави боротьби з цими явищами в Україні. Поняття службового злочину і його основні озн
Тема № 37. Злочини проти правосуддя
Поняття, загальна характеристика і види злочинів проти правосуддя.
Злочини проти конституційних принципів діяльності органів розслідування, прокуратури і суду.
СТРУКТУРА ЗАЛІКОВОГО КРЕДИТУ КУРСУ
(Кримінальне право (Особлива частина))
№ теми
Тема
Лекції
Семінарські заняття
Практичні занят
ТЕМА 22. Злочини проти життя та здоров`я особи – 2 години
Ключові слова та поняття: “злочини проти життя та здоров’я особи”, “вбивство”, “тілесне ушкодження”, “порушення порядку трансплантації органів”, “зараження вірусом імунодефіцит
ТЕМА 23. Злочини проти волі, честі та гідності особи – 2 години
Ключові слова та поняття: “незаконне позбавлення волі”, “викрадення людини”, “захоплення заручників”, “підміна дитини”, “торгівля людьми”, “експлуатація дітей”, “незаконне помі
Тема 24. Злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи – 2 години
Ключові слова та поняття: “зґвалтування”, “задоволення статевої пристрасті неприродним способом”, “примушування до вступу в статевий зв’язок”, “статева зрілість”, “розбещення н
Тема 25. Злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина – 2 години
Ключові слова та поняття: “перешкоджання здійсненню виборчого права”, “таємниця голосування”, “порушення законодавства про референдум”, “недоторканість житла”, “таємниця листув
Тема 26. Злочини проти власності – 2 години
Ключові слова та поняття: “власність”, крадіжка”, “грабіж”, “розбій”, “вимагання”, “шахрайство”, “знищення майна”, “викрадення шляхом демонтажу”, “привласнення, розтрата майна
Тема 27. Злочини у сфері господарської діяльності – 2 години
Ключові слова та поняття: “незаконні дії з фінансовими та банківськими документами”, “контрабанда”, “валютні рахунки”, “легалізація (відмивання) грошових коштів”, “фіктивне під
Тема 28. Злочини проти довкілля – 2 години
Ключові слова та поняття: “екологічна безпека”, “забруднення або псування земель”, “забруднення атмосферного повітря”, “забруднення моря”, “ “знищення або пошкодження лісових м
Тема 29. Злочини проти громадської безпеки – 2 години
Ключові слова та поняття: “громадська безпека”, “злочинна організація”, “бандитизм”, “терористичний акт”, “воєнізовані або збройні формування”, “підвищена небезпека”, “зброя”,
Тема 31. Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту – 2 години
Ключові слова та поняття: “правила безпеки руху”, “експлуатація транспорту”, “пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів”, “захоплення транспортного підприємства”, “п
Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності – 4 години
Ключові слова та поняття: “громадський порядок”, “масові заворушення”, “хуліганство”, “наруга над могилою”, “псування пам’яток історії або культури”, “жорстоке поводження з тва
Тема 35. Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг – 2 години
Ключові слова та поняття: “службова особа”, “зловживання владою або службовим становищем”, “перевищення влади або службових повноважень”, “службове підроблення”, “службова недб
Тема 37. Злочини проти правосуддя – 2 години
Ключові слова та поняття: “завідомо незаконні затримання, привід або арешт”, “примушування давати показання”, “завідомо неправосудний вирок, рішення, ухвала або постанова”, “уч
Тема 40. злочини проти встановленого порядку несення військової служби (військові злочини) – 2 години
Ключові слова та поняття: “військовий злочин”, “непокора”, “опір начальникові”, “дезертирство”, “ухилення від військової служби”, “військове майно”, “правила поводження зі збро
ТЕМА 21. Злочини проти основ національної безпеки України – 2 години
1. Пілот військового літака-винищувача (нової конструкції) Романенко прийшов на аеродром, заволодів закріпленим за ним літаком і здійснив переліт до іншої держави, де попросив політ
ТЕМА 22. Злочини проти життя та здоров`я особи – 4 години
1. Коршунов 9 травня перебував у нетверезому стані і зайшов у кафе “Дорожне” м.Новоукраїнки, де став приставати до громадян, нецензурно лаявся, висловлював погрози. У відповідь на з
ТЕМА 23. Злочини проти волі, честі та гідності особи – 2 години
1. Пономарчук у себе в саду ввечері піймав 7-річного хлопчика, який намагався нарвати у кошик черешень. За це Пономарчук лозиною побив хлопця по спині, сідницям, ногам, заподіявши йому сильного фіз
Тема 26. Злочини проти власності – 2 години
1. Корзун здійснив напад на Туманова з метою заволодіння його грошима. Туманов учинив опір. Тоді Корзун наніс йому декілька ударів ножем у груди, а потім обшукав Туманова. Нічого не знайшовши, Корз
Тема 29. Злочини проти громадської безпеки – 2 години
1. Погрожуючи зброєю, Галоян і Гогідзе неодноразово вчиняли напади на водіїв таксі та забирали грошову виручку. Пістолет, яким вони при цьому погрожували потерпілим, був непридат
Тема 30. Злочини проти безпеки виробництва – 2 години
1. Капітан катера Ампілогов та його помічник Дяченко визнані винуватими в тому, що всупереч правилам техніки безпеки на суднах флоту рибної промисловості України намагалися ривком
Тема 31. Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту – 2 години
1. Перший пілот Бортовий та другий пілот Біланов керували завантаженням хімікатів для обробки посівів, оцінюючи кількість вантажу «на око». Вони погодилися взяти на борт агронома Кваснєвського, як
Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності – 2 години
1. Кварацхелія, будучи в стані сп'яніння, у сквері чіплявся до дівчат Чуб і Ходаківської, пропонуючи познайомитись. Дівчата не побажали з ним розмовляти і пересіли на іншу лаву. Тоді Кварацхелія п
Тема 35. Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг – 2 години
1. У зв'язку із заявою Іпполітова про порушення громадського порядку Горіним та Ліпхеном вони були доставлені в приміщення штабу з охорони громадського порядку. Начальник штабу Мартиненко, з'ясов
Тема 37. Злочини проти правосуддя – 2 години
1. У Хутряника з двору вночі зник електронасос. Запідозривши в крадіжці невідомого йому чоловіка, який перед тим з'явився в садибі сусідки Криштопи, Хутряник звернувся до селищного голови Кривор
Тема 40. злочини проти встановленого порядку несення військової служби (військові злочини) – 2 години
1. Рядовий Санько отримав від матері листа, в якому вона просила його приїхати до неї і полагодити дах будинку, який дуже протікає. Санько подав рапорт своєму командиру з проханням
ТЕМА 20. Поняття, система та значення Особливої частини кримінального права України. Наукові основи кваліфікації злочинів
Завдання 1. Вирішіть тестові завдання:
1. Складові структури кваліфікації злочину - це:
а) об'єкт, об'єктивна сторона, суб'єкт, суб'єктивна сторо
Тема 24. Злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості особи
Ситуація до вирішення:
Перебуваючи у стані сп'яніння, Міщенко і Красноперов на квартирі останнього за домовленістю між собою із застосуванням фізичного насильства і погроз
Тема 25. Злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина
Ситуація до вирішення:
Катерина Меркулова після закінчення радіотехнічного технікуму знайшла собі роботу за фахом оператор ЕОМ в комп’ютерному центрі “Навігатор”. Вона зай
Тема 26. Злочини проти власності – 10 годин
Ситуація до вирішення:
Андрушин разом із Лесиком вчинив крадіжку з державного промтоварного магазину. Через якийсь час він та Кононенко, який був озброєний пістолетом, про
Коли належить вважати закінченими крадіжку або грабіж?
а) з моменту, коли винна особа вилучила чуже майно;
б) з моменту, коли винна особа вилучила чуже майно і має реальну можливість розпоряджатися чи користуватися ним;
в) з моменту з
Контрабанда (ст.. 201 КК України) та контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів (ст. 305 КК України).
Злочин
Ст.. 201 КК
Ст... 305 КК
Критерій розмежування
Тема 28. Злочини проти довкілля
Ситуація до вирішення:
Не маючи коштів на придбання матеріалу для завершення будівництва сараю, Арендар у вересні зрубав у лісі, що належав колективному сільськогосподарсь
Тема 31. Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту
Ситуація до вирішення:
Авіамеханік Білик неякісно виконав ремонт двигуна, а інженер Титарчук, в обов'язки якого входила перевірка якості ремонту, не зробив цього, довіривш
Порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК) та суміжні склади
Злочин
Ст. 438 КК
Ст. 433 КК
Ст. 434 КК
Ст. 435 КК
Ст. 445 КК
Критерій розмежуванн
Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності
Ситуація до вирішення:
2 липня, приблизно о 1-й годині, Мастяєв, Москаленко та Галицький в числі інших власників приватних автомобілів, які протягом дня не змогли заправит
Тема 34. Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров`я населення
Ситуація до вирішення:
Шершньов, відбуваючи покарання у виправній колонії, домовився з Лавруком, який мав вільний доступ у колонію, про придбання на волі та збут у колонії
Тема 35. Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг
Ситуація до вирішення:
Ревізія виявила у буфеті залізничної станції недостачу 2900 грн. Завідувач буфету Ревенко пояснив, що він відпустив у кредит велику кількість спирт
Тема 37. Злочини проти правосуддя
Ситуація до вирішення:
Оперативний інспектор карного розшуку Тимоня, провадячи дізнання за фактом розкрадання запасних частин зі складу графітного комбінату, допустив пе
ТЕМА 20. Поняття, система та значення Особливої частини кримінального права України. Наукові основи кваліфікації злочинів
Пропоновані теми доповідей та рефератів:
1. Поняття та система Особливої частини кримінального права України.
2. Значення Особливої частини у боротьбі зі злочинні
ТЕМА 22. Злочини проти життя та здоров`я особи
Пропоновані теми доповідей та рефератів:
1. Життя та смерть: кримінально-правовий аналіз понять.
2. Аналіз положень постанов Пленуму ВСУ щодо питань кваліфікації
Тема 26. Злочини проти власності
Пропоновані теми доповідей та рефератів:
1. Поняття і види злочинів проти власності.
2. Крадіжка. Відмежування від інших суміжних злочинів.
3. Грабіж та
Пропоновані теми доповідей та рефератів
1. Фальшивомонетництво та інші злочини, пов’язані з обігом фальшивих цінних паперів чи білетів державної лотереї.
2. Порушення порядку зайняття забороненими видами господарської діяльності
Тема 29. Злочини проти громадської безпеки
Пропоновані теми доповідей та рефератів:
1. Поняття і види злочинів проти громадської безпеки.
2. Створення злочинної організації або незаконних воєнізованих форм
Тема 31. Злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту
Пропоновані теми доповідей та рефератів:
1. Поняття та система транспортних злочинів.
2. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особ
Тема 32. Злочини проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку
Пропоновані теми доповідей та рефератів:
1. Поняття і види злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.
2. Злочини проти миру.
3. З
Тема 33. Злочини проти громадського порядку та моральності
Пропоновані теми доповідей та рефератів:
1. Хуліганство. Відмінність від групового порушення громадського порядку і масових заворушень.
2. Заклики до вчинення дій
Тема 34. Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров`я населення
Пропоновані теми доповідей та рефератів:
1. Поняття і види злочинів проти здоров’я населення.
2. Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перев
Тема 37. Злочини проти правосуддя
Пропоновані теми доповідей та рефератів:
1. Поняття і види злочинів проти правосуддя.
2. Завідомо незаконні затримання, привід або арешт.
3. Притягнення
Різноманітних видів навчальної роботи на 3 курсі
з дисципліни “Кримінальне право (Особлива частина)”
(поточний контроль; письмові роботи; тестування; індивідуаль
ІНФОРМАЦІЙНЕ ТА МетодичнЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Нормативна література:
Конституція України від 28 червня 1996 року.
Кримінальний кодекс України від 5 квітня 2001 року.
Закон України „Про внесення змін
Новости и инфо для студентов