Реферат Курсовая Конспект
Варіанти збереження презентації - раздел Философия, Рекламна презентація спеціальності під умовною назвою «Моя майбутня професія» Існують Різні Підходи До Збереження Презентації Залежно Від Мети Збереження....
|
Існують різні підходи до збереження презентації залежно від мети збереження.
Найпоширеніші варіанти:
· збереження з можливістю подальшого розвитку і модифікації (формат ppt);
· збереження для показу (формат pps);
· збереження презентації для публікації в Інтернеті (формат html або mht);
· збереження слайдів у вигляді окремих графічних файлів (формати графічних файлів);
· збереження у формі шаблону для розробки інших презентацій.
Збереження у форматі ppt
Презентація зберігається в повному обсязі у файлі з розширенням .ppt. Таким чином збережена презентація може надалі модифікуватися і розвиватися (за допомоги програми Microsoft PowerPoint).
При збереженні в даному форматі можна вибрати версію програми Microsoft PowerPoint, для якої буде збережена презентація.
Збереження у форматі pps
Збереження презентації у форматі pps робиться з метою максимальної підготовки презентації до показу. В даному випадку передбачається, що на комп’ютері, де демонструватиметься презентація, є або програма Microsoft PowerPoint, або програма Microsoft PowerPoint Viewer. Остання призначена для перегляду презентацій, підготовлених в Microsoft PowerPoint без використання самої програми Microsoft PowerPoint. Такою програмою можуть користуватися люди, які не мають Microsoft PowerPoint, але хочуть переглядати презентації, підготовлені за допомоги програми Microsoft PowerPoint.
При запуску перегляду презентації у форматі pps не відкриваються робочі вікна програм, а відразу починається показ слайдів.
Збереження для розміщення в Інтернеті
У тому випадку, коли потрібно опублікувати презентацію в Інтернеті, забезпечуючи тим самим широкий доступ до презентації всім користувачам мережі, слід зберегти презентацію в спеціальному форматі htm (html) або mht(mhtl).
Для публікації презентації в Інтернеті в меню «Файл» є спеціальна команда «Сохранить как веб-страницу». Також в команді Сохранить как з меню Файл можна задати при збереженні тип файла як Веб-страница.
ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ ПРЕЗЕНТАЦІЙ
1. Інформація на слайдах повинна добре читатися.
Зображення шрифту і його величина мають бути такими, аби глядачам було легко читати текст. Текст на слайді слід набирати крупними буквами (розмір кегля не менше 24-28). Якщо ви робите презентацію для прилюдного виступу, то не варто вибирати шрифти із зарубками (або серифні). Типовими представниками є Times New Roman, Courier New або Cambria. Річ у тому, що в таких шрифтах зверху і знизу букв ставляться маленькі риски – «зарубки». І на відстані букви просто зливаються в єдину масу, утрудняючи сприйняття тексту. Такі шрифти ідеальні для роздруку великих обсягів тексту, оскільки при прочитанні зарубки допомагають «тримати» рядок. А ось для виступів вибирайте безсерифні шрифти, наприклад: Verdana, Arial або Calibri. Також не рекомендується використовувати курсивне зображення шрифту.
Обмеження числа шрифтів, що застосовуються на слайді, так само важливе, як і обмеження кількості шрифтів документа. Постарайтесь укластися в два шрифти.
Гарна презентація повинна бути небагатослівною. Розміщуйте на слайдах лише саме необхідне. Чим менше слів, тим значніше виглядає текст і тим краще він сприймається аудиторією. Прагніть писати «мовою плаката», а не мовою середньовічного романа. Фраза «Прибутковість:+26%» виглядає набагато краще, ніж «Наші доходи зросли на 26%».
Ніколи не показуйте на слайді звичайну текстову сторінку (у книжковій орієнтації) – вона погано читається з екрана!
2. Колірне рішення презентації.
Найгірший демонстраційний засіб – поєднання чорного і білого. За використання кольорів говорять і цифри:
· завдяки кольору прискорення навчання, запам’ятовування і згадки складає від 55 до 78%;
· колір покращує і збільшує розуміння до 73%;
· вибір колірного рішення (співвідношення кольорів фону слайда і тексту) диктується умовами показу. Для кращої читабельності необхідно використовувати світлий текст на темному фоні або навпаки.
При створенні презентації та емблеми необхідно враховувати психологічні особливості людини щодо сприйняття кольорів (див. Табл. 2):
Таблиця 2
– Конец работы –
Эта тема принадлежит разделу:
Рекламна презентація спеціальності під умовною назвою Моя майбутня професія повинна складатися з таких слайдів... титульний слайд з назвою спеціальності та емблемою... підсумковий слайд...
Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Варіанти збереження презентації
Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:
Твитнуть |
Новости и инфо для студентов