Реферат Курсовая Конспект
Робота зі слайдами - раздел Философия, Рекламна презентація спеціальності під умовною назвою «Моя майбутня професія» У Режимі Сортувальника Слайдів Немає Можливості Змінювати Окремий Слайд, Але ...
|
У режимі сортувальника слайдів немає можливості змінювати окремий слайд, але зручно здійснювати такі дії:
1. Додавання нового слайда.
2. Вилучення слайда.
3. Сортування слайдів у презентації.
4. Копіювання слайдів (включаючи копіювання слайдів з іншої презентації).
5. Задавання ефектів переходу від слайда до слайда.
6. Додавання підсумкового слайда.
7. Зміна загального дизайну презентації.
8. Хронометраж слайд-фільму.
Додавання нового слайда
Додавання нового слайда здійснюється командою меню ВставкаСоздать слайд.
Вилучення слайдів
Вилучення слайда здійснюється через режими: Структура, Слайды, Сортировщик слайдов. В одному з режимів вибираємо слайд, чи групу слайдів, та натискуємо на клавішу Delete.
Сортування слайдів
Сортування слайдів здійснюється перетяганням за допомоги миші слайдів на потрібне місце.
Копіювання слайдів
Копіювання слайдів в рамках однієї презентації виконується у такі способи:
1. У лівій зоні робочого вікна на вкладці «Слайды» виділяється потрібний слайд і натискуються клавіші Ctrl+D.
2. Копіювання поточного слайда (того, який знаходиться в робочому вікні) здійснюється вибором даної операції в меню ВставкаДублировать слайд.
3. Також всі ті дії можна здійснити за допомоги команд буфера обміну.
Також можна копіювати слайд з іншої презентації (з іншого файла).
Для копіювання слайдів з іншої презентації в Microsoft PowerPoint є спеціальна панель, в якій передбачений пошук потрібного файла з презентацією і вибір в ній необхідних для копіювання слайдів.
Панель викликається через меню ВставкаСлайды из файлов.
Визначення ефекту переходу від слайда до слайда(меню Показ слайдов Смена слайдов)
Задавання ефекту переходу в режимі сортувальника здійснюється шляхом відкриття панелі «Смена слайдов» (див. Рис. 11) і вибору необхідного значення ефекту переходу.
Рисунок 11. Вигляд панелі «Смена слайдов»
Задавання ефектів переходу можна робити як до одного вибраного слайда, так і до групи виділених слайдів.
Зміна дизайну слайдів
У режимі сортувальника слайдів можна ефективно обробляти групи слайдів. Процедури обробки декількох слайдів зводяться до виділення групи слайдів і застосування до неї необхідних дій.
Наприклад, аби змінити фон у групі слайдів, слід виділити цю групу і скористатися командою меню ФорматФон (див. Рис. 12), визначаючи необхідні параметри фону.
Рисунок 12. Вибір фону слайда або всіх слайдів
Можна також змінити кольорову схему слайдів, виконавши команду меню ФорматОформление слайдаДизайн слайда (див. Рис. 13).
Рисунок 13. Зміна кольорової схеми слайдів
Усі ці команди роботи зі слайдами можна також виконувати, використовуючи відповідну команду з контекстного меню.
Створення підсумкового слайда
Підсумковий слайд – це слайд, визначений для групи слайдів або всієї презентації, на якому в автоматичному режимі збираються всі заголовки слайдів групи у вигляді маркірованого списку. При публікації презентації в Інтернеті підсумковий слайд може слугувати центром гіперпосилань. (Докладніше це описано в «Прикладі виконання індивідуального завдання», пункт 10).
Підсумковий слайд за необхідності може корегуватися і доповнюватися як будь-який звичайний слайд.
Визначення часу показу презентації
Якщо презентація підготовлена як автономна з автоматичним просуванням по слайдах (слайд-фільм), тоді для кожного об’єкта і слайда слід визначити час його знаходження на екрані. Це можна зробити шляхом установлення потрібного часу на панелі «Смена слайда» (див. Рис. 11) або через «проведення репетиції», запустивши опцію «Настройка времени» з меню Показ слайдов.
В останньому випадку запускається презентація і включається лічильник часу. Рухаючись від слайда до слайда вручну через необхідні проміжки часу, тут слід імітувати реальний перегляд слайд-фільму, прочитуючи або промовляючи, якщо потрібно, текст, що є на слайді. Лічильник автоматично фіксує час знаходження кожного об’єкта і слайда на екрані і записує це в презентацію. Зафіксовані параметри надалі використовуватимуться при показі в режимі «по времени» з автоматичним просуванням по слайдах (див. Рис. 14).
Рисунок 14. Вигляд вікна показу презентації у режимі «по времени»
При настроюванні часу в лівому нижньому кутку кожного слайда можна бачити плановий час знаходження слайда на екрані в разі показу презентації в режимі «по времени».
– Конец работы –
Эта тема принадлежит разделу:
Рекламна презентація спеціальності під умовною назвою Моя майбутня професія повинна складатися з таких слайдів... титульний слайд з назвою спеціальності та емблемою... підсумковий слайд...
Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Робота зі слайдами
Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:
Твитнуть |
Новости и инфо для студентов