ВИМОГИ ДО СТРУКТУРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ КУРСОВОЇ РОБОТИ - раздел Философия, З ДИСЦИПЛІНИ БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК
Текст Курсової Роботи, Як Правило, Пишеться Державною Мовою. ...
Текст курсової роботи, як правило, пишеться державною мовою. Зміст тексту викладається в безособовій формі, викладання від першої особи однини не допускається. Не допускається вживати скорочені слова, крім загальноприйнятих скорочень.
Викладення від першої особи однини не допускається (крім цитат).
Наприклад, не можна писати: “Я в своїй курсовій роботі вирішила…”
В тексті (крім цитат) не допускається:
- вживати звороти розмовної мови;
- вживати застарілі і жаргонні терміни і вислови;
- вживати скорочені слова, крім встановлених діючими стандартами і загальноприйнятих в літературної мові.
Зміст– це логічна основа курсової роботи, важливий показного того, наскільки глибоко студент вивчив існуючі джерела та відібрав з них найголовніше. Правильно складений зміст – підтвердження розуміння студентом сутності досліджуваної проблеми.
У вступіна 1-2 сторінках студент повинен обґрунтувати актуальність обраної теми, сформувати мету, завдання, які підлягають вирішенню в курсовій роботі, визначати предмет, об’єкт, методологічну основу та методи дослідження.
Об’єктом дослідження є процес чи явище, що обране для вивчення й зумовлює проблемну ситуацію.
Предмет дослідження – це ті суттєві зв’язки, які підлягають безпосередньому вивченню в роботі, є головними та визначальними для конкретного дослідження. Таким чином, предмет дослідження міститься в межах об’єкта, дає уявлення про те, які нові відносини, властивості, аспекти та функції об’єкта розкриваються.
Інакше кажучи, об’єктом є те, що досліджується, а предметом – те, що в цьому об’єкті має наукове пояснення.
Для досягнення поставленої в роботі мети використовуються певні методи дослідження. Їх також слід перерахувати у вступі, коротко визначаючи, що конкретно досліджувалося тим чи іншим методом.
У вступі зазначають також інформаційну базу, що використовувалася при написанні роботи. Це можуть бути законодавчі та нормативні акти; статистичні дані; результати соціологічних опитувань та фактологічні дані, розміщені у спеціалізованих виданнях; матеріали конференцій, монографічні дослідження; статті в періодичних виданнях; підручники та навчальні посібники.
При написанні теоретичної частининеобхідно висвітлити загальні теоретичні підходи до об’єкта дослідження, розкрити зміст основних понять, що вживаються у курсовій роботі, подати повну характеристику досліджуваного об`єкту (основні параметри), охарактеризувати об’єкт дослідження, розглянути нормативно-правову базу та зарубіжний досвід у досліджуваній сфері. Огляд літературних джерел за обраною тематикою повинен показати вміння студента систематизувати джерела, критично їх розглядати, виділяти головне та оцінювати виконане. У даній частині повинна бути не тільки інформація з літературних джерел, а й висловлена власна думка студента щодо теоретичних аспектів теми курсової роботи. Загальний обсяг даного розділу 15-20 сторінок.
При написанні курсової роботи, студент повинен посилатися на літературні джерела, матеріали та результати, які наводяться в роботі. Це також стосується випадку, коли при вирішенні власної проблематики за основу було взято чужі авторські ідеї та висновки.
Посилання на літературне джерело зазначається порядковим номером за переліком у списку використаних літературних джерел, виділеним двома квадратними дужками (наприклад, [3] – посилання робиться на цитату тексту літературного джерела, розміщеного в списку використаних джерел під номером 3).
Курсова робота не повинна являти собою простий переказ матеріалу. Вся увага повинна бути сконцентрована на розгляді проблемних та дискусійних питань.
Кожна частина, розділ, глава, параграф повинні завершуватися висновками.
При написані практичної частини, кожен студент виконує індивідуальне завдання відповідно до вказаних методичних рекомендацій і оформляє у вигляді додатків.Студент виконує індивідуальне практичне завдання яке на наскрізному числовому прикладі повинно засвідчувати рівень умінь і навичок практично застосовувати теоретичні знання з бухгалтерського обліку господарських операцій та подій, що зустрічаються найчастіше та охоплюють найпоширеніші сфери діяльності підприємства.
Висновкиповинні займати 2-3 сторінки. В них необхідно чітко сформулювати основні висновки, які випливають з матеріалу курсової роботи та запропонувати шляхи вирішення виявлених проблемних сторін об’єкта дослідження. На основі матеріалів проведених в курсовій роботі розрахунків студент формулює висновок, в якому відображає основні результати роботи.
Список використаних літературних джерел, на які є посилання в роботі, наводиться в кінці текстової частини, починаючи з нової сторінки.
Літературні джерела повинні розміщуватись у алфавітному порядку прізвищ авторів; основні закони та інструкції – в хронологічному порядку. Порядкові номери описів у переліку є посиланнями в тексті (номери посилань).
Бібліографічні описи посилань наводяться відповідно до чинних стандартів з бібліографічної та видавницької справи.
У додаткахрозміщують допоміжний матеріал, необхідний для повноти сприйняття текстової частини роботи (формули та розрахунки; таблиці допоміжних цифрових даних, інструкції та методики, допоміжні ілюстрації, документи статистичної звітності). Також обов’язково додатки повинні містити виконання індивідуального практичного завдання.
Після закінчення написання курсової роботи студент готує тези виступу в якому доцільно висвітлити: актуальність теми, розкрити мету та об’єкт дослідження, вказати перспективні шляхи підвищення ефективності облікових процедур. Виступ не повинен перевищувати 5-7 хв. Після доповіді студент відповідає на запитання членів комісії. Результати захисту оцінюються за стобальною системою.
ПЕРВОМАЙСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ... МИКОЛОЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ... ІМ АД МАКАРОВА...
Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ:
ВИМОГИ ДО СТРУКТУРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Что будем делать с полученным материалом:
Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Бухгалтерський облік забезпечує інформацією всі ланки управління підприємством, сприяє ефективному використанню його ресурсів, здійснює контроль за збереженням усіх наявних його акт
МЕТА І ВИМОГИ ДО НАПИСАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ.
Курсова робота – результат дослідження однієї з тем дисциплін “Бухгалтерський облік”. Мета написання курсової роботи з дисципліни “Бухгалтерський облік” – засвоєння знань теорії і п
ПІДБІР І ВИВЧЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ
Для написання курсової роботи треба підібрати по обраній темі літературу і вивчити її. Уся література підбирається студентом самостійно.
В умовах постійного росту обсягу ін
ОФОРМЛЕННЯ ТА ЗАХИСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Об'єм курсової роботи - 25-35 сторінок печатного тексту, у тому числі вступ - 2-3 сторінки, висновок - 2-3 сторінки.
Курсова робота виконується на стандартних листках формату А4 (210×
Варіант 1.
Вхідна інформація:
Станом на 1 березня 201_ р. залишки активів, капіталу й зобов’язань склали:
1) основні засоби (грн.):
Основн
Індивідуальні завдання з критерієм оцінювання 10 балів
Загальна характеристика діяльності підприємства: умовне підприємство Закрите акціонерне товариство «Хладмонтаж» (далі, ПАТ «Хладмонтаж» або, – Товариство) відповідно до КВЕД
Етап 1. Групування даних за статтями Балансу
Таблиця 1.3 містить дані про склад усіх активів, капіталу і зобов'язань умовного підприємства ЗАТ «Хладмонтаж», у розрізі окремих їх видів, станом на 01.01.200Х р.
Одиниця виміру, яка нами
Етап 3. Відкриття синтетичних рахунків бухгалтерського обліку
На основі Балансу підприємства ПАТ «Хладмонтаж» (див. форму 1) слід відкрити синтетичні рахунки бухгалтерського обліку у вигляді літери «Т» («Т» - рахунки) і занести до них суму початкового сальдо.
Етап 7. Визначення залишків на рахунках бухгалтерського обліку
Щоб скласти Оборотну відомість і на її основі вивести баланс підприємства на кінець звітного періоду (тобто скласти кінцевий Баланс підприємства), необхідно спочатку визначити залишки та обороти на
Етап 8. Складання Оборотної відомості
Оборотна відомість – це перевірочний (або, як її ще називають, «пробний») Баланс підприємства, що складається лише за синтетичними рахунками. Вона містить усі початкові сальдо бухгалтерських рахунк
ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Для оцінювання виконаної курсової роботи доцільно керуватись такими критеріями:
- актуальність теми дослідження та відповідність змісту роботи темі дослідження;
-
ТЕМАТИКА КУРСОВИХ РОБІТ З ДИСЦИПЛІНИ
“БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК”
1 Історія виникнення бухгалтерського обліку
2 Актуальність методологічних розробок Луки Пачоллі
3 Трансформування бухгалтерського
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Новости и инфо для студентов