рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

З навчальної дисципліни Право

З навчальної дисципліни Право - раздел Право, Ыяміністерство Освіти І Науки, М...

ыяМІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,

МОЛОДІ ТА сПОРТУ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

Навчально-методичний

Посібник

Для самостійної роботи

Та практичних занять

З навчальної дисципліни

«Кримінальний процес»

(відповідно до вимог ECTS)

Для студентів III курсу

Харків

«Право»

ББК 629.

 

У к л а д а ч і:

О. В. Бабаєва (тема 16);

І. Л. Беспалько (тема 26);

О. І. Бережний (тема 12),

В. В. Вапнярчук (тема 10, 14, 19),

О. В. Верхогляд-Герасименко (теми 7, 24);

С. О. Гриненко (тема 23),

C. В. Давиденко (тема 18),

О. М. Дроздов (теми 10-12, 25);

В. М. Іщенко (),

О. В. Капліна (3, 5, 6, 10-12);

М. О. Карпенко (теми 7, 23);

Т. В. Корчева (тема 8);

Д. Є. Кутоманов (тема 15);

В. І. Маринів (теми 20, 21);

Т. М. Мирошниченко (теми 3, 11);

І. Ю. Мірошников (тема 4);

С. І. Перепелиця (тема 23, 26);

Є. В. Повзик (тема 23);

О. І. Тищенко (теми 7, 15),

І.А. Тітко ( тема 13)

В. М. Трофименко (теми 4-6, 17);

А. Р. Туманянц (теми 1-6, 10);

Д. В. Філін (тема 17),

С. Б. Фомін (тема 9, 20),

Ю. В. Хоматов (теми 12, 15);

О. Г. Шило (теми 3, 7-9, 22).

 

 

Рекомендовано до видання редакційно-видавничою радою

університету (протокол № від )

 

Навчально-методичнийпосібник для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» (відповідно до вимог ECTS) для студентів III курсу / уклад. : О. В. Бабаєва, І. Л. Беспалько, О. І. Бережний та ін. – Х. : Нац. ун-т «Юрид. акад. України імені Ярослава Мудрого», 2013. – с.

 

© Національний університет «Юридична

академія України імені Ярослава

Мудрого», 2013

© «Право», 2013

 

1. ВСТУП

 

Навчальна дисципліна «Кримінальний процес» відноситься до дисциплін, засвоєння яких становить фундамент фахової підготовки спеціаліста-юриста. Володіння належними знаннями кримінального процесуального права та практичними навичками його застосування є обов’язковим як для судді й прокурора, так і для слідчого й адвоката, оскільки виконувані ними функції безпосередньо детально регламентовані нормами саме цієї галузі права. Інші представники юридичного фаху також не можуть обійтись у своїй практичній діяльності без знань основних положень кримінального процесу.

Навчальний курс включає поняття про предмет і систему кримінального процесуального права, засади кримінального провадження, суб’єктів кримінальних процесуальних правовідносин, заходи забезпечення кримінального провадження, докази й доказування, процесуальні строки й судові витрати, досудове та судове провадження, перегляд судових рішень у апеляційному та касаційному провадженнях, особливі порядки кримінального провадження, застосування примусових заходів медичного та виховного характеру, виконання судових рішень, міжнародне співробітництво під час кримінального провадження.

Курс кримінального процесу передбачає різноманітні форми навчання: лекційні, практичні заняття, колоквіуми, експериментальні форми практичних робіт.

Практичні заняття – одна з основних форм навчання при вивченні курсу «Кримінальний процес». Їх мета полягає у засвоєнні головних теоретичних положень і відпрацюванні навичок практичного застосування норм кримінального процесуального права.

Практичні заняття з кримінального процесу проходять у формі виконання завдань (казусів), ділової гри, складання процесуальних документів, обговорення теоретичних питань. В окремих випадках проводяться колоквіуми з найважливіших теоретичних тем.

Під час підготовки до занять студенти мають опрацювати відповідні розділи підручників і рекомендованої літератури, засвоїти необхідні нормативні акти та ознайомитися з постановами пленуму і інформаційними листами Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, рішеннями Конституційного Суду України, прецедентами Європейського Суду з прав людини та відповідними наказами та інструкціями органів прокуратури, МВС та СБУ.

У результаті вивчення курсу «Кримінальний процес» студенти повинні:

знати основні проблеми науки кримінального процесу; функції судової влади в системі державної влади та форми їх здійснення; суть і значення процесуальної форми; джерела кримінального процесуального права; поняття і зміст кримінальних процесуальних правовідносин, їх місце в механізмі правового регулювання; процесуальне становище суб’єктів кримінального провадження; теорію доказів; чинні норми кримінального процесуального права; систему процесуальних актів та вимоги, яким вони повинні відповідати; теорію прийняття рішень у кримінальному провадженні.

вільно орієнтуватися в системі кримінального процесуального законодавства України, постійно ознайомлюватися з практикою застосування кримінального процесуального законодавства загальними судами України, перспективами його розвитку відповідно до основних напрямків судово-правової реформи;

вміти правильно тлумачити норми кримінального процесуального права; використовувати дані науки кримінального процесу для підвищення професійних знань; застосовувати основні положення теорії доказів у кримінальному процесі; складати кримінальні процесуальні документи та ділову документацію; належним чином обґрунтовувати та мотивувати процесуальні рішення.

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

вченою радою Національного університету

«Юридична академія України

імені Ярослава Мудрого»

(протокол № 3 від 16 листопада 2012 р.)

 

 

ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

«КРИМІНАЛЬНИЙ ПРОЦЕС»

 

 

РОЗДІЛ І. ПОНЯТТЯ, ЗАВДАННЯ І СИСТЕМА КРИМІНАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Поняття та сутність кримінального процесу, його завдання і роль в державному механізмі запобігання злочинності та охороні прав особи. Кримінальні… Поняття та значення кримінального процесуального права, його предмет та метод.… Кримінальний процес і правосуддя.

РОЗДІЛ II. КРИМІНАЛЬНО ПРОЦЕСУАЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Виникнення та основні етапи розвитку вітчизняного кримінального процесуального законодавства. Реформування кримінального процесуального… Рішення Європейського Суду з прав людини як джерело кримінального… Норми кримінального процесуального права, їх структура та зміст. Тлумачення норм кримінального процесуального права.…

РОЗДІЛ ІІІ. ЗАСАДИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ

Поняття та значення загальних засад кримінального провадження. Засади кримінального провадження за Конституцією України та Кримінальним… Нормативний зміст загальних засад кримінального провадження. Верховенство…  

РОЗДІЛ ІV. СУД, СТОРОНИ ТА ІНШІ УЧАСНИКИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ

Поняття і класифікація суб’єктів кримінального провадження. Поняття сторін кримінального провадження. Суд як орган правосуддя. Функції і повноваження суду. Слідчий суддя. Законний… Сторона обвинувачення. Прокурор, його функції і повноваження на різних стадіях кримінального провадження. Органи…

РОЗДІЛ V. ДОКАЗИ І ДОКАЗУВАННЯ В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОВАДЖЕННІ

Поняття доказів. Класифікація доказів: первісні та похідні, особисті та ті, що містяться в предметах та документах, прямі й непрямі, обвинувальні та… Доказування. Обставини, які підлягають доказуванню у кримінальному… Процесуальні джерела доказів. Характеристика джерел доказів.

РОЗДІЛ VI. ЗАХОДИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРИМІНАЛЬНОГО

ПРОВАДЖЕННЯ

Заходи забезпечення кримінального провадження. Поняття заходів забезпечення кримінального провадження, їх класифікація. Загальні правила… Заходи забезпечення кримінального провадження, спрямовані на забезпечення явки… Заходи забезпечення кримінального провадження, спрямовані на забезпечення виконання процесуальних обов’язків.…

РОЗДІЛ VIІ. ФІКСУВАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ. ПРОЦЕСУАЛЬНІ РІШЕННЯ. ПОВІДОМЛЕННЯ.

Журнал судового засідання. Реєстр матеріалів досудового розслідування. Процесуальні рішення, їх класифікація, та вимоги, що до них ставляться.… Поняття повідомлення у кримінальному провадженні, його зміст.

РОЗДІЛ VIІІ. ПРОЦЕСУАЛЬНІ СТРОКИ ТА ПРОЦЕСУАЛЬНІ ВИТРАТИ.

Поняття процесуальних строків, їх класифікація. Встановлення процесуальних строків прокурором, слідчим суддею, судом. Обчислення процесуальних… Види процесуальних витрат. Зменшення розміру процесуальних витрат або… Розподіл процесуальних витрат. Визначення розміру процесуальних витрат. Рішення щодо процесуальних витрат.

РОЗДІЛ ІХ. ДОСУДОВЕ РОЗСЛІДУВАННЯ. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

Загальні положення досудового розслідування. Підслідність. Об’єднання і виділення матеріалів досудового розслідування. Місце проведення досудового… Підстави та порядок зупинення досудового розслідування. Підстави та порядок… Розгляд клопотань під час досудового розслідування. Ознайомлення з матеріалами досудового розслідування до його…

РОЗДІЛ Х. СЛІДЧІ (РОЗШУКОВІ) ДІЇ

Допит. Поняття та загальні правила проведення допиту. Підстави та порядок допиту свідка, потерпілого під час досудового розслідування в судовому… Пред’явлення для впізнання. Поняття, мета та види пред’явлення для впізнання.… Обшук. Поняття, мета та загальні правила проведення обшуку. Ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого…

РОЗДІЛ ХІ. НЕГЛАСНІ СЛІДЧІ (РОЗШУКОВІ) ДІЇ

Негласні слідчі (розшукові дії), поєднані із втручанням у приватне спілкування. Загальні положення про втручання у приватне спілкування. Види… Інші види негласних слідчих (розшукових) дій. Мета та порядок проведення…  

РОЗДІЛ ХІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПІДОЗРУ

 

Підстави і порядок повідомлення про підозру. Значення процесуального акту повідомлення про підозру. Зміст письмового повідомлення про підозру. Порядок вручення повідомлення про підозру. Процесуальний порядок зміни повідомлення про підозру.

 

РОЗДІЛ ХІІІ. ЗАКІНЧЕННЯ ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

Звільнення особи від кримінальної відповідальності. Порядок звільнення від кримінальної відповідальності. Вимоги до змісту клопотання прокурора про…  

РОЗДІЛ ХІV. ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ, ДІЙ ЧИ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ ПІД ЧАС ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ

Оскарження ухвал слідчого судді під час досудового розслідування. Ухвали слідчого судді, які підлягають оскарженню під час досудового розслідування.… Оскарження слідчим рішень, дій чи бездіяльності прокурора. Строки та…  

РОЗДІЛ ХV. СУДОВЕ ПРОВАДЖЕННЯ У ПЕРШІЙ ІНСТАНЦІЇ. ПІДГОТОВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ.

Порядок та строки підготовчого провадження. Питання, пов’язані з підготовкою до судового розгляду. Рішення судді, які приймаються у підготовчому судовому засіданні. Ознайомлення учасників судового провадження із матеріалами кримінального провадження (кримінальної справи).

 

РОЗДІЛ ХVІ. СУДОВЕ ПРОВАДЖЕННЯ У ПЕРШІЙ ІНСТАНЦІЇ. СУДОВИЙ РОЗГЛЯД

Межі судового розгляду. Визначення меж судового розгляду. Мета та процесуальний порядок зміни обвинувачення в суді. Порядок висунення додаткового… Процедура судового розгляду. Відкриття судового засідання та здійснення…  

РОЗДІЛ ХVІІ. СУДОВІ РІШЕННЯ

Види судових рішень у кримінальному провадженні. Вимоги до судового рішення. Порядок ухвалення судових рішень, їх форма. Зміст ухвали. Види вироків.…  

РОЗДІЛ ХVIIІ. ОСОБЛИВІ ПОРЯДКИ ПРОВАДЖЕННЯ В СУДІ ПЕРШОЇ ІНСТАНЦІЇ

Спрощене провадження щодо кримінальних проступків. Загальні положення спрощеного провадження щодо кримінальних проступків. Особливості розгляду… Провадження в суді присяжних. Порядок провадження в суді присяжних.…  

РОЗДІЛ ХIХ. СУДОВЕ ПРОВАДЖЕННЯ З ПЕРЕГЛЯДУ СУДОВИХ РІШЕНЬ. ПРОВАДЖЕННЯ В СУДІ АПЕЛЯЦІЙНОЇ ІНСТАНЦІЇ

Судові рішення, які можуть бути оскаржені в апеляційному порядку. Особливості оскарження окремих судових рішень. Суб’єкти права на апеляційне оскарження. Порядок і строки апеляційного… Порядок прийняття апеляційної скарги судом апеляційної інстанції. Ухвала про відкриття апеляційного провадження.…

РОЗДІЛ ХХ. СУДОВЕ ПРОВАДЖЕННЯ З ПЕРЕГЛЯДУ СУДОВИХ РІШЕНЬ. ПРОВАДЖЕННЯ В СУДІ КАСАЦІЙНОЇ ІНСТАНЦІЇ

Судові рішення, які можуть бути оскаржені в касаційному порядку. Суб’єкти права на касаційне оскарження. Порядок і строки касаційного… Порядок відкриття касаційного провадження. Підготовка касаційного розгляду. Заперечення на касаційну скаргу. Відмова…

РОЗДІЛ ХХІ. СУДОВЕ ПРОВАДЖЕННЯ З ПЕРЕГЛЯДУ СУДОВИХ РІШЕНЬ. ПРОВАДЖЕННЯ У ВЕРХОВНОМУ СУДІ УКРАЇНИ

Допуск Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ справи до провадження. Підготовка до перегляду судового рішення…  

РОЗДІЛ ХХІІ. СУДОВЕ ПРОВАДЖЕННЯ З ПЕРЕГЛЯДУ СУДОВИХ РІШЕНЬ. ПРОВАДЖЕННЯ ЗА НОВОВИЯВЛЕНИМИ ОБСТАВИНАМИ

Суть та підстави здійснення кримінального провадження за ново виявленими обставинами. Суб’єкти права подати заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами та вимоги до неї. Строк та порядок звернення про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами. Відкриття кримінального провадження за нововиявленими обставинами та порядок його здійснення. Судове рішення за наслідками кримінального провадження за нововиявленими обставинами.

 

РОЗДІЛ ХХІII. ОСОБЛИВІ ПОРЯДКИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ

Кримінальне провадження на підставі угод. Поняття та види угод у кримінальному провадженні. Угода про примирення між потерпілим та підозрюваним чи обвинуваченим. Порядок… Угода між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим про визнання винуватості. Порядок ініціювання та укладення…

РОЗДІЛ ХХIV. ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ

Суть та значення виконання судових рішень. Набрання судовим рішенням законної сили. Порядок і строки звернення судового рішення до виконання. Питання, які вирішуються судом при виконанні вироків. Порядок вирішення цих питань.

 

РОЗДІЛ ХХV. МІЖНАРОДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО ПІД ЧАС КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ

Міжнародна правова допомога при проведенні процесуальних дій. Поняття міжнародної правової допомоги. Запит про міжнародну правову допомогу, вимоги… Видача осіб, які вчинили кримінальне правопорушення (екстрадиція). Поняття… Кримінальне провадження у порядку перейняття. Поняття перейняття кримінального провадження. Порядок і умови перейняття…

РОЗДІЛ ХХVI. КРИМІНАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗАРУБІЖНИХ ДЕРЖАВ

Загальна характеристика завдань та принципів кримінального процесу окремих країн СНД, Балтії, Грузії та інших країн Континентальної та Загальної…

Загальний розрахунок годин лекцій, практичних занять, самостійної роботи

ЗМІСТОВНИЙ МОДУЛЬ I «Поняття, завдання, система, засади та суб’єкти кримінального процесу» – 46 год. Поняття, завдання і система…   ЗМІСТОВНИЙ МОДУЛЬ II «Докази і доказування у кримінальному провадженні»- 24 год. Докази в…

ЗАВДАННЯ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ, колоквіумів ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ

Т е м а 1. Поняття, завдання і система кримінального процесу. Кримінальне процесуальне законодавство (колоквіум)

Конституція України – правова основа кримінального процесуального законодавства.

9. Кримінальний процесуальний кодекс України, його структура та зміст. 10. Інші законодавчі акти України як джерела кримінального процесуального… 11. Рішення Конституційного Суду України як джерела кримінального процесуального законодавства. Рішення Європейського…

Завдання

У судове засідання перекладач був викликаний і судове провадження відбувалося за його участі. За результатами розгляду суд виніс щодо Карвича… Чи були допущені порушення засад (принципів) кримінального провадження?

Поняття та класифікація суб’єктів кримінального провадження.

3. Сторона обвинувачення. 4. Сторона захисту. 5. Потерпілий і його представник.

Завдання

Однак після допиту свідків і слідчого експерименту слідчий дійшов висновку, що підстав для проведення обшуку та відсторонення Шарапова від посади… Чи відповідають дії слідчого вимогам закону? В чому полягає процесуальна…

Завдання

1) допитаний як свідок лікар швидкої допомоги Петренко пояснив, що коли він надавав допомогу потерпілому Тарасову на місці події, останній був ще… 2) свідок Голубков пояснив, що зі слів співробітника Вєтрова йому відомо, що… 3) на допиті свідок Вєтров підтвердив показання Голубкова;

Завдання

Згідно з висновком за результатами проведеної судово-медичної експертизи трупа Колосова встановлено два колото-різаних поранення грудної клітини,… За висновком експерта підозрюваний Золкін має пошкодження: кровоподтік на шиї,… У процесі огляду місця події було знайдено ніж, але відбитки пальців на ньому згідно з висновком експерта не…

Завдання

Напередодні слідчим органів внутрішніх справ було розпочато досудове розслідування по факту привласнення Івановим майна ТОВ «Альтек», яке було йому… Дайте правову оцінку дій слідчого та слідчого судді. Охарактеризуйте… 33. На трасі Київ-Харків сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої деякі пасажири автобусу, що належав…

Завдання

Подана заява була зареєстрована черговим в Журналі заяв і повідомлень про злочини і пригоди. Крім того, черговий запропонував Сидоренку самому… Слідчий Київського РВВС Прохоров, якому була передана інформація про цю подію… Вкажіть, чи дотримані вимоги закону щодо підстав і порядку початку досудового розслідування.

Завдання

Слідчий організував спостережний пункт у диспетчерській приватного підприємства «Місцеве таксі», з якого разом з Сапенком міг спостерігати за кожним… Чи допустив слідчий порушення кримінального процесуального закону? Як належить…  

Завдання

52. Під час досудового розслідування було встановлено факт вчинення крадіжки речей та документів Фадєєвим з офісу будівельної компанії «Еверест» 20… Слідчий суддя призначив розгляд клопотання на 11-ту годину наступного дня,… Оцініть дії слідчого та слідчого судді.

Завдання

1. Протокол допиту потерпілого Скворцова П.А., в якому зазначено: «1 січня я вирішив завітати до сусіда і після того, як вийшов із свого будинку по… 2. Протокол допиту свідка Леонідової В.В., в якому записано: «Я працюю… 3. Протокол допиту свідка Петренка З.К., в якому записано, що він 15 січня він перебував в магазині «Zara» й був…

Завдання

Бурцеву С.А. було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисного заподіяння тяжкого тілесного… Вважаючи, Назарова В.Н., який дав Бурцеву С.А. ніж, співучасником вчинення… Назаров В.Н. щодо повідомленої йому підозри винним себе не визнав і показав, що він дійсно дав ніж Бурцеву С.А.,…

Завдання

Слідчий не погодився з ухвалою слідчого судді, вважаючи її необґрунтованою та оскаржив це рішення через сім днів через прокурора, який здійснював… Чи відповідають дії слідчого вимогам закону? Який порядок оскарження ухвал…

Завдання

Оцініть рішення судді. Який порядок проведення підготовчого судового засідання при вирішенні питання про затвердження угоди про примирення? Той же випадок, але підозрюваний Короленко та потерпілий Шавров надіслали до… Оцініть рішення судді.

Завдання

Яке рішення повинен прийняти суд? Яка процедура судового розгляду?   65.Поперечний обвинувачувався у тому, що він входив до складу злочинного угрупування та приймав участь у вбивствах та…

Завдання

Заява громадянина Паніна, подана до Жовтневого РВВС про те, що 11 квітня на нього був учинений розбійний напад. Протокол допиту потерпілого Паніна, в якому зазначено: «11 квітня близько… Слідчий СВ Жовтневого РВВС капітан міліції Хорін прийняв та зареєстрував заяву громадянина Паніна і вніс відповідні…

Тема 19. Судове провадження з перегляду судових рішень. Провадження в суді апеляційної інстанції

Питання для обговорення 1. Поняття і значення провадження в суді апеляційної інстанції. 2. Судові рішення, які можуть бути оскаржені в апеляційному порядку.

Завдання

Незважаючи на це, суд не визнав обов’язковою участь захисника, оскільки обвинувачений є дієздатним, розглянув справу і постановив вирок. Як з’ясувалося у бесіді Артьомова з Єрофєєвим, перед початком слухання справи… В матеріалах кримінального провадження дійсно були заява, підписана Артьомовим, про те, що він не заперечував проти…

Тема 20. Судове провадження з перегляду судових рішень. Провадження в суді касаційної інстанції.

  1. Поняття провадження в суді касаційної інстанції, його загальна… 2. Судові рішення, які можуть бути оскаржені в касаційному порядку.

Завдання

Надайте правову оцінку діям і рішенню суду касаційної інстанції.   73. Євсеєв засуджений місцевим судом за ч.2 ст. 186 КК України до п’яти років позбавлення волі. Цим же вироком…

Тема 21. Судове провадження з перегляду судових рішень. Провадження у Верховному Суді України

Питання для обговорення   1. Суть та підстави перегляду судових рішень Верховним Судом України.

Завдання

Даниленко звернувся до Верховного Суду України із заявою про перегляд судового рішення на підставі п. 1 ч. 1 ст. 445 КПК України. У своїй заяві… Отримавши заяву Даниленко, суддя-доповідач письмово повідомив Даниленко про… Оцініть дії судді-доповідача. Охарактеризуйте порядок здійснення провадження у Верховному Суді України

Тема 22. Судове провадження з перегляду судових рішень. Провадження за нововиявленими обставинами

Питання для обговорення   1. Суть та підстави здійснення кримінального провадження за нововиявленими обставинами.

Завдання

2 жовтня 2013 р. Цаплін звернувся до Семенівського районного суду Чернігівської області із заявою про перегляд за нововиявленими обставинами… З урахуванням того, що зазначені обставини не були відомі Семенівському… Суд, керуючись ч. 1 ст. 461 та ч. 3 ст. 464 КПК України, повернув заяву Цапліну, мотивувавши своє рішення тим, що…

Завдання

Під час судового розгляду суд з’ясував, що Колосов і Нагаєв не проти укласти угоду про примирення, з приводу чого прокурор висловив негативну думку.… Оцініть дії слідчого. Які особи можуть брати участь в укладенні угоди про…  

Завдання

До електронного листа з клопотанням про видачу особи в Україну було приєднано відскановануі копію вироку щодо Сивохіна, копію паспорта громадянина… Після фактичної передачі з’ясувалося, що Сивохін після видачі вчинив злочин,… Розкрийте правовий зміст поняття «видача особи (екстрадиція». Що таке межі кримінальної відповідальності виданої…

ПОТОЧНИЙ (МОДУЛЬНИЙ) ТА ПІДСУМКОВИЙ

КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ

 

Опис предмета курсу

   

Організація поточного модульного контролю

Оцінювання знань студентів з курсу «Кримінальний процес» здійснюється на основі результатів поточного модульного контролю (ПМК). Загальним об’єктом… Завданням ПМК є перевірка розуміння та засвоєння навчального матеріалу… Об’єктами поточного модульного контролю знань студентів з кримінального процесу є:

САМОСТІЙНА РОБОТА

Самостійна робота − вид позааудиторної роботи студента навчального характеру. Вона спрямована на вивчення програмного матеріалу навчального… Під час самостійної роботи студент повинен самостійно опрацювати конспекти… Формами самостійної роботи є:

НДИВІДУАЛЬНА РОБОТА студентІВ

Відповідно до вимог «Положення про організацію навчального процесу в кредитно-модульній системі підготовки фахівців» однією з форм організації… Виконання індивідуальної роботи дає можливість студенту закріпити та поглибити… Індивідуальна робота студентів з дисципліни «Кримінальний процес» здійснюється шляхом виконання одного або декількох…

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ

  Підсумкове оцінювання рівня знань студентів з кримінального процесу… ПКЗ з кримінального процесу проводиться у формі іспиту з вузлових питань, що потребують творчої відповіді та уміння…

СПИСОК ДОДАТКОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Беспалько І. Л. Система принципів кримінального процесу та проблема їх класифікації: монографія / І. Л. Беспалько. – Х. : Фінн, 2011. – 216 с. Гавриш Т. С. Теорія та практика міжнародної правової допомоги в кримінальних… Гловюк І. В. Судова діяльність у досудових стадіях кримінального процесу : монографія. – Одеса : Фенікс, 2010. – 230…

ЗМІСТ

1. Вступ................................................................................................    
2. Програма навчальної дисципліни «Кримінальний процес»...........................................................................      
3. Загальний розрахунок годин лекцій, практичних занять, самостійної роботи.........................................................................................      
4. Завдання до практичних занять, колоквіумів та самостійної роботи.......................................................................      
5. Поточний (модульний) та підсумковий контроль знань студентів.........................................................................................    
6. Самостійна робота…………………………….……………...      
7. Індивідуальна робота студентів……………………………..    
8. Критерії оцінювання успішності студентів з навчальної дисципліни «Кримінальний процес»........................................    
9. Програмні питання для підготовки до іспиту з кримінального процесу...............................................................      
10. Список додаткової літератури...................................................    
     

 

Навчальне видання

 

 

Навчально-методичний

Посібник

Для самостійної роботи

Та практичних занять

З навчальної дисципліни

«Кримінальний процес»

(відповідно до вимог ECTS)

Для студентів III курсу

БЕСПАЛЬКО Інна Леонідівна, БЕРЕЖНИЙ Олександр Іванович, ВАПНЯРЧУК В’ячеслав Віталійович,

– Конец работы –

Используемые теги: НАВЧАЛЬНОЇ, дисципліни, право0.066

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: З навчальної дисципліни Право

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Основные черты афинского права. Источники, право собственности, обязательственное право, брачно-семейное право, уголовное и процессуальное право
Это подтвердили и археологические раскопки. Ремесло, достигшее в некоторых отношениях высокого развития, начинает уже отделяться от земледелия,… Каждая семья получала по жребию определенный надел, с которого кормилась и… Базилевс был военным вождем, он осуществлял суд в присутствии народа, выполнял жреческие функции.Главной обязанностью…

НАВЧАЛЬНИЙ ПЛАН ДИСЦИПЛІНИ АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО УКРАЇНИ. РОБОЧА ПРОГРАМА ДИСЦИПЛІНИ АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО УКРАЇНИ
Навчально методичний посібник призначений для надання допомоги студентам які вивчають дисципліну Адміністративне право України та спецкурси... ББК Укр я... К УДК...

РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ МІЖНАРОДНЕ ПУБЛІЧНЕ ПРАВО
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... МЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА... НСТИТУТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН...

НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ... НАВЧАЛЬНО НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА ТА ПСИХОЛОГІЇ... КАФЕДРА ЗАГАЛЬНОПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН...

Навчальної дисципліни ПРАВО СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
НаціональнА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ... НАВЧАЛЬНО НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ПРАВА ТА ПСИХОЛОГІЇ... Кафедра цивільно правових дисциплін...

З дисципліни Податкове право України Цивільно-правових дисциплін Міма І.В. До проведення семінарських занять
Національний університет Одеська юридична академія... Криворізький факультет...

ЧТО ТАКОЕ ПРАВО. ПРАВООТНОШЕНИЯ. ПРАВО И ЧЕЛОВЕК. ПРАВО И ГОСУДАРСТВО. ЧЕЛОВЕК И ГОСУДАРСТВО. СЕМЬЯ. РОДИТЕЛИ. ДЕТИ
Тема ЧТО ТАКОЕ ПРАВО... Что такое... Формы источники права Система законодательства...

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ТА ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО УКРАЇНИ»
На сайте allrefs.net читайте: НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ТА ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО УКРАЇНИ».

НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВО
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ВНУТРІШНІХ СПРАВ... Кафедра адміністративного права і процесу... НАВЧАЛЬНО МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС...

НОРМАТИВНОЇ ДИСЦИПЛІНИ Методичні вказівки до вивчення нормативної дисципліни дисципліни Безпека життєдіяльності
Національний транспортний університет... Кафедра екології та безпеки життєдіяльності...

0.033
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам