Реферат Курсовая Конспект
Работа сделанна в 2003 году
Шляхи виршення проблем у економчних вдносинах - раздел История, - 2003 год - Українсько-російські відносини на сучасному етапі: проблеми та перспективи. Шляхи Виршення Проблем У Економчних Вдносинах. Ключем Виршення Проблем У Екон...
|
Шляхи виршення проблем у економчних вдносинах. Ключем виршення проблем у економчнй сфер в укрансько-росйських вдносинах узгодження нтересв та гармонзаця пдходв обох сторн до головних напрямв, шляхв механзмв розбудови цих стосункв.
Украна ма виходити з необхдност використання свох конкурентних переваг та послаблення негативних чинникв, у т. ч. повязаних з потужншим потенцалом Росйсько Федерац. Слд зосередити увагу на стратегчних напрямах, визначених Договором та Програмою економчного спвробтництва на 1998 - 2007 рр зокрема дальшому поглибленн виробничо кооперац, удосконаленн режимв вльно торгвл, поетапному формуванн спльного ринкового простору.
Основний акцент необхдно перенести на розвиток тих сфер спвробтництва, як сприяють економчному зростанню Украни, захисту нацональних нтересв, змцненню економчно безпеки. Нова ситуаця, що склалася в укрансько-росйських вдносинах, обумовлю так шляхи реалзац наших зовншньоекономчних нтересв на перспективу - створення умов для розвитку довгострокового економчного спвробтництва в проритетних галузях - забезпечення економко-правово бази для повншого використання втчизняного науково-технчного потенцалу, виробничих потужностей - повернення позицй, утрачених укранськими субктами господарювання в Рос, що передбача активзацю зусиль промислових та комерцйних структур, поновлення попереднх встановлення нових кооперацйних звязкв з росйськими пдпримствами, стотне розширення участ субктв господарювання Украни в нвестицйних проектах, що здйснюватимуться в Рос - реалзаця в повному обсяз режиму вльно торгвл та усунення перешкод на шляху просування укранських товарв на росйськ ринки, зокрема через укладення ново двосторонньо угоди про вльну торгвлю - створення транснацональних корпорацй, фнансово-промислових груп, спльних виробничих та банквських структур з забезпеченням вигдних для Украни умов - остаточне виршення питань, повязаних з вдносинами власност на обкти колишнього СРСР згдно з Угодою вд 15 счня 1993 р. Алгоритм дй на росйському напрям ма базуватися на застосуванн нових комплексних пдходв до двостороннх вдносин, як вдповдали б сучасним полтичним реалям, а також проритетним нтересам нашо держави, повязаним з вропейською нтеграцю. .17 135 Стабльн партнерськ вдносини з Росю - органчна складова процесу нтегрування Украни в вропу.
При цьому стратегя економчного партнерства ма будуватися на фундамент спльних нтересв, а не залежностей.
Рося найбльшим торговим партнером Украни, але таким же важливим партнером для Рос Украна, причому в найпроритетнших галузях, вд розвитку яких залежать рвень вдносин Рос з С та ефективнсть нтегрування у свтову систему господарства. Заради свох взамних нтересв обидв крани мають зосередити зусилля на виконанн досягнутих домовленостей, що дасть змогу перейти вд декларацй до практичних прагматичних форм спвробтництва з взамним урахуванням свох життво важливих нтересв. деться про взамний розвиток - ринкв збуту - спвробтництва в енергетичнй сфер розвиток дино енергетично системи забезпечення енергоносями, спльне використання нафтопереробних та нших виробництв паливно-енергетичних комплексв - транспортно мереж - спльних виробничих структур, кооперацйних та технологчних звязкв - фондових ринкв та процесв взамонвестування - спльного ринку трудових ресурсв - регонв, спльних зон господарсько дяльност, контактних територй з створенням зовншнього поясу економчно пдтримки укранських нтересв у Рос росйських в Укран. Водночас ефективнсть реалзац спльних економчних проектв стотно залежатиме вд рвня взамод з С та ншими мжнародними структурами, формування рацональних економчних вдносин у межах СНД, вд виходу на ринки третх кран з продукцю спльних високотехнологчних виробництв вйськовотехнчно, авацйно, суднобудвно, ракетно-космчно та нших галузей.
Держава ма активно сприяти зовншньоекономчнй дяльност господарюючих субктв на росйському напрям.
При цьому головними критерями пдвищення ефективност укрансько зовншньоекономчно полтики мають бути - збльшення обсягв експорту товарв та послуг будвництво, транспорт, туризм, тощо - збереження позитивно динамки сальдо зовншньо торгвл - полпшення структури експорту та мпорту - пдвищення конкурентоспроможност традицйних видв укранського експорту - просування на росйський ринок принципово нових товарв - створення сприятливих умов для нвестицй - Захист внутршнього ринку вд масованого мпорту росйських товарв, аналоги яких у достатнх обсягах виробляються в Укран. 17 125-126 .6.
– Конец работы –
Эта тема принадлежит разделу:
На сьогодн це дуже актуальна тема, тому що саме в останн роки обидв держави стали розумти важливсть цих стосункв див. Даграму 1. Пдтвердженням тому… Вони стали бльш прагматичними, базуються на спробах пошуку спльних нтересв та… Саме ц змни визначають, як сучасний стан укрансько-росйських вдносин, так перспективи х подальшого розвитку.
Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Шляхи виршення проблем у економчних вдносинах
Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:
Твитнуть |
Новости и инфо для студентов