Реферат Курсовая Конспект
В об’єктний модуль - раздел Высокие технологии, ТЕХНОЛОГІЯ РОЗРОБКИ ТА ВІДЛАГОДЖЕННЯ Написанням Тексту Програми Закінчується Перший Етап Розробки ...
|
Написанням тексту програми закінчується перший етап розробки прикладного програмного забезпечення – "від поставлення задачі до вхідної програми" і починається наступний – "від вхідної програми до об’єктного модуля".
Для простих програм об’єктний код може бути отриманий вручну (ручна трансляція). Однак для більш складних програм вимагаються спеціальні способи автоматизації підготовки програм. Звичайно такі способи використовують більші ємності пам'яті і широкий набір периферійних приладів, в силу чого вони не можуть бути резидентними, а використовуються тільки в крос-режимі на універсальних ЕОМ типу IBM PC.
В мінімальний склад програмного забезпечення крос-засобів входять:
– системна програма для введення вхідного тексту прикладної програми, його редагування і запису на зовнішній носій інформації – так званий редактор текстів (EDIT);
– програма-транслятор, що забезпечує перетворення вхідного тексту прикладної програми в об’єктний модуль (АSM, PASM, MPASM).
Більш потужні крос-засоби припускають наявність редактора зовнішніх зв'язків (LINK), що дозволяє включати в програму модулі, розроблені незалежно один від одного, і програму, що забезпечує настройку програмних моделей, що переміщуються, на абсолютні адреси (LOCATE).
Для трансляції вхідного тексту програми необхідно викликати транслятор, вказавши йому файл з вхідним текстом, місце розміщення об’єктного коду, а також умови формування і виведення лістингу.
Всі виявлені в процесі трансляції помилки виправляються у вхідному тексті прикладної програми (це відноситься і до помилок, виявлених на етапі відлагодження). Для цього необхідно знов викликати редактор тексту і здійснити редагування вхідного тексту програми, а після цього виконати повторну трансляцію.
Якщо вхідний текст прикладної програми не мав зовнішніх посилань і містив директиву ORG, то після успішного завершення трансляції етап розробки програмного забезпечення "від вхідної програми до об’єктного модуля" можна вважати закінченим.
Для ОМК сімейств PIC 16/17 також існує інтегроване середовище для розробки робочих програм MPLAB 3.30, в складі якої є всі перелічені вище способи. Існують і окремі програми-транслятори з Асемблера PASM і MPASM.
Розглянемо трохи докладніше процес перетворення вхідного тексту робочої програми для OMK PIC 16/17 з використанням транслятора MPASМ.
– Конец работы –
Эта тема принадлежит разделу:
ТЕХНОЛОГІЯ РОЗРОБКИ ТА ВІДЛАГОДЖЕННЯ РОБОЧИХ ПРОГРАМ ДЛЯ OMK PIC Технологія розробки та... Правила запису програм на мові Асемблера...
Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: В об’єктний модуль
Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:
Твитнуть |
Новости и инфо для студентов