Реферат Курсовая Конспект
ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД 15 год. - раздел Философия, Програми З української мови і читання Для допоміжної школи Читання Текстів З Букваря, Дитячої Літератури, Дитячої Періодики. Формування ...
|
Читання текстів з букваря, дитячої літератури, дитячої періодики. Формування умінь відрізняти назву тексту від його змісту. Уміння знаходити перший абзац у змісті тексту. Формування умінь чітко, плавно читати по складах букварні тексти. Уміння читати ланцюжком частини тексту. Формування умінь пояснювати значення слова шляхом розуміння родовидових назв: тролейбус - машина, хлопчик - людина. Уміння пояснювати значення слова за допомогою малюнка, ілюстрації. Уміння читати спокійно, не викрикувати. Уміння виразно читати кінець речення. Формування умінь правильно, ритмічно читати речення, букварні тексти. Ознайомлення з різними формами тексту. Вірш - графічна форма тексту. Формування умінь поєднувати явища рухового і звукового ритмів під час читання вірша. Уміння виявляти оцінне ставлення до власного читання, до якості читання товариша. Знаходження в тексті речень для відповіді на запитання учителя.
Культура мовлення. Формування умінь правильно висловлюватися про побачене за завданнями учителя і про прочитане. Уміння чітко вимовляти звуки, склади, слова з ними.
Аудіювання і говоріння /протягом року/.
Аудіювання /слухання - розуміння/ усного мовлення:
Уміння сприймати на слух те, про що говорить учитель: декілька звуків, склад, склади, слова, словосполучення, речення. Уміння сприймати склади і слова, що починаються-закінчуються певним звуком. Виділення "зайвого" звуку у слові. Уміння сприймати на слух і розуміти після двох-трьох прослуховувань зміст простого за складністю тексту: казка, розповідь, вірш з абетки. Уміння розуміти запитання до змісту прочитаного.
Говоріння:
Формування умінь повторити зразок запропонованих учителем слова, речення, загадки, лічилки, швидкомовки, віршика. Уміння дотримуватися правильної вимови слів, наголосу у словах.
Формування умінь самостійної навчальної діяльності. Уміння зрозуміти прослухану інструкцію, що стосується самостійної діяльності:
візьми, поклади, зачитай, склади з розрізної азбуки, дивись і скажи, що бачиш.
Узагальнюючий урок /І год./
Робота з позакласного читання. Прослуховування невеличких творів з дитячої періодики, які читає учитель, дитячих книжок. Розгляд дитячої літератури, доступної учням першого класу. Читання кращими учнями підписів під предметними і сюжетними малюнками.
На кінець року учні повинні:
знати: усі вивчені звуки і букви, є голосні і приголосні звуки і букви; склади складаються з голосних і приголосних, слова складаються із складів; напам'ять один-два вірша, загадки, швидкомовки, вивчені з голосу учителя; слова ввічливості; знати назву Батьківщини, її столиці, міста, села, де живе;
уміти: розрізняти на слух звуки, розрізняти звук - букву, надруковані і рукописні букви, аналізувати склади і слова за звукобуквеним складом, складати з букв розрізної азбуки склади, слова, речення з двох-трьох слів; визначати місце звука у складі, слові /на початку в кінці/, послідовність звуків у словах; уміти зобразити графічну модель складу, слова, речення; плавно читати по складах слова, речення, букварні тексти; самостійно ділити на склади слово з відкритими складами /два-три склади/; уміти вимовити по складах, наслідуючи учителя, слово зі збігом приголосних /руч-ка/; переходити до читання цілими словами.
1 клас
II відділення
– Конец работы –
Эта тема принадлежит разделу:
Кравець Ніна Павлівна...
Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД 15 год.
Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:
Твитнуть |
Новости и инфо для студентов